інформація про компанію

Аудиторська компанія «Ваш аудитор» – професійна допомога вашому бізнесу

ТОВ «Ваш аудитор» – аудиторська компанія, яка співпрацює з малим, середнім та великим бізнесом, надає послуги підприємцям на протязі майже 20 років, працює по всій Україні, має репутацію професіонала в сфері бухгалтерської і фінансової діяльності. Обслуговування в цій фірмі – це можливість отримати дієву підтримку, починаючи з реєстрації в податкових органах, правильної організації бухгалтерського обліку на підприємстві і закінчуючи підготовкою і здачею річних звітів та ліквідацією підприємства.

Аудиторська компанія «Ваш аудитор» – надійний і перевірений часом партнер підприємців, який надає якісні, високопрофесійні послуги:

  • ведення бухгалтерського обліку;
  • аудиту фінансової діяльності;
  • фінансового, управлінського консалтингу;
  • автоматизації бухгалтерських процесів, систематизації документообігу;
  • допомогу в реєстрації та ліквідації підприємств;
  • аутсорсингу та ін.

В штаті компанії працюють кваліфіковані і досвідчені фінансові аналітики, аудитори, фахівці бухгалтерської справи, IT-спеціалісти.

Власнику підприємства, що тільки створюється, чи вже працює деякий час, складно самостійно виявити слабкі місця свого бізнесу через відсутність фахівців відповідних напрямків. Часто на малих та середніх фірмах економічно недоцільно тримати в штаті аудиторів та фінансових аналітиків. Тому користь від обслуговування в аудиторській компанії для невеликих підприємців, які хочуть правильно заощаджувати кошти, вести прибутковий бізнес буде максимальною.

Компанія «Ваш аудитор» допоможе:

  • провести інвентаризацію активів на базі зібраної інформації при проведенні фінансові операції;
  • проаналізувати співвідношення між отриманою виручкою і затратами;
  • з розрахунком та виплатою податків і зборів, заробітної плати працівникам та в інших фінансових питаннях;
  • в найкоротші терміни визначити ділянки, які потребують покращення, виявити потенційні ризики та їх оминути.

Підприємцям відомо, наскільки складно працювати в існуючому сьогодні бізнес-середовищі, коли законодавство постійно змінюється. Це потребує своєчасного, оперативного, швидкого реагування на такі зміни. Тому допомога професіоналів фірми «Ваш аудитор» буде неоціненною – її фахівці постійно вдосконалюють свої знання, своєчасно відслідковують всі зміни і законодавчі нововведення, що регулюють податкові, фінансові питання діяльності бізнесу. Актуальні і вичерпні консультації допоможуть уникнути неприємностей з податковими органами та дозволять підприємцям стабільно і активно розвиватись.

З допомогою банківського аудиту кваліфіковані і досвідчені фахівці аудиторської фірми «Ваш аудитор» проводять ретельне дослідження політики, всіх процедур і систем, прийнятих для запису, зберігання і надання фінансових даних всередині компанії. Це дозволяє виявити не тільки будь-які помилки і невідповідності у діяльності, а встановити причини низької ефективності та вибрати правильні шляхи їх усунення. Часткова, в певних напрямках, чи повна підтримка такого потужного експерта в сфері фінансових питань допоможе у прийнятті правильних управлінських рішень, у налаштуванні фінансової діяльності у відповідності до вимог законодавства на будь-яких етапах розвитку бізнесу.

Працюючи із нами, Ви енкономите не тільки свій час, але й гроші!

Ключові слова: бухгалтерські послуги, аудиторські послуги, реєстрація та ліквідація підприємств, аутсорсинг, інформаційні послуги, фінансовий консалтинг, управлінський консалтинг, консалтингові послуги, юридичні послуги
Спеціалізація: Аудит фінансової звітності, підготовленої відповідно до Національних та Міжнародних стандартів бухгалтерського обліку та фінансової звітності. Аудит спеціального призначення. Аудиторський супровід. Ведення бухгалтерського та податкового обліку. Підготовка фінансової інформації (трансформація, консолідація фінансової звітності). Внутрішній аудит. Консультаційні послуги. Здійснення повного спектру реєстраційних дій. Фірма пройшла перевірку системи контролю якості аудиторських послуг.

галерея

Задати питання компанії

Для того, щоб залишити питання, Вам необхідно авторизуватись

Відгуки

Нажаль ще ніхто не залишив відгук

інші адреси

м. Івано-Франківськ, Незалежності, 67/402 (4-й пов.)
Пн-Пт: 09:00-18:00 Перерва: 13:00-14:00

коментар експерта

Фінансова звітність за 2019 рік: хто, коли та за якими формами її повинен подавати?

Особливістю фінзвітності за 2019 р. є те, що складати і подавати її доведеться всім малим підприємствам НЕ подавати квартальну (проміжну) фінзвітність можуть тільки:

1) неприбуткові організації (незалежно від їх «розміру»);

2) мікропідприємства (виняток: мікропідприємства — квартальні платники податку на прибуток — вони повинні подавати фінзвітність податківцям разом з декларацією з податку на прибуток; до статистики квартальну фінзвітність їм подавати не потрібно);

3) підприємства — єдиноподатники групи 3. Класифікація підприємств згідно із Законом про бухоблік Категорія підприємства.

Критерії оцінки: балансова вартість активів чистий дохід від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) середня кількість працівників.

Фінансова звітність.

Підприємства, що звітують за МСФЗ, незалежно від того, до якої категорії підприємств вони належать, зобов’язані складати і подавати проміжну (квартальну) фінзвітність. Причому якщо підприємствам, які звітують за нацстандартами, Порядок № 419 дозволяє подавати у складі проміжної звітності тільки дві форми звітів: Баланс і Звіт про фінансові результати, то МСФЗшники повинні подавати у складі проміжної фінзвітності весь комплект звітності. Дозволяється на вибір підприємства тільки складати їх у дещо скороченому вигляді.

Матеріал підготувала Аліна Михайлова — сертифікований аудитор, міжнародний сертифікат IAB, практичний досвід роботи понад 20 років, засновник та керівник ТОВ «ВАШ АУДИТОР»