Про проект

В сучасному надшвидкому ритмі життя нам потрібно «все і зараз». Це стосується і інформації. Пошук в Інтернеті – це те, до чого ми звертаємось щоденно. Через велику кількість інформації у всесвітній мережі – не завжди вдається швидко отримати відповідь саме на свій запит, а актуальність даного результату теж не можна впевнено гарантувати. Алгоритми пошукових систем постійно вдосконалюються, проте постійні оновлення та нові завантаження даних не дають змоги швидко знайти все, що потрібно.

Ідея

Десять років тому ми стикнулись з проблемою відсутності повної інформації на ринку товарів та послуг Івано-Франківської області. Десь розміщалась інформація тільки про те, що було оплачено; хтось самостійно розміщав дані про себе, але пошукові системи їх не знаходили; часто мінялись контакти, а стара інформація залишалась в мережі; друковані довідники теж не надавали повної інформації і як саме джерело – відходили в минуле. Саме тоді виникла ідея створити Інтернет-ресурс з повною, актуальною інформацією про товари і послуги, підприємства і установи Івано-Франківської області. Відразу було прийнято рішення про те, що сайт повинен бути суто регіональним, щоб не створювати будь-які незручності користувачам. Ця ідея швидко переросла в нашу ціль, яку можна порівняти з мрією. Мрією – тому що вона стала для нас темою для обговорення №1, вона проникла у наші голови настільки, що кожного дня зароджувались все нові і нові ідеї як цей проект вдосконалити. І чим більше ми розмірковували над ним, тим більше розуміли, яких колосальних зусиль потребуватиме від втілення цього проекту.

Реалізація

Для його реалізації потрібно було інвестувати значні кошти, витратити багато часу і сил, залучити команду справжніх спеціалістів, пройти шлях проб і помилок та обійти безліч підводних каменів. Не зважаючи на це, вже через місяць ми знайшли в собі сміливість поставити мрію за мету! Своє попереднє втілення вона знайшла на папері: в підрахунках, кресленнях, графіках, кошторисах, загальному плануванні та детальному проектуванні. Після цього почався пошук спеціалістів, ентузіастів і креативних людей, які повинні були скласти команду однодумців і розпочати роботу над проектом. Наприкінці 2010 року наша мета отримала міцний фундамент для подальшого успішного розвитку і почала досягати поставленої цілі. Проект був дуже амбітним, і реалізувати його виявилось непросто. Одразу ж на першому етапі його втілення в життя ми зіткнулись з багатьма технічними проблемами. Потрібно було якнайшвидше реагувати на дані труднощі. Завдяки команді професіоналів, більшість з них вирішувалися максимально швидко.

Запуск

Уже на початку березня 2011 року сайт був завершений. Пройшли останні процедури його перевірки, усунені недоліки і 15 березня 2011 року Інтернет-ресурс tel.if.ua став доступним для загалу і почав допомагати з пошуком інформації першим відвідувачам! Простота та зручність були його основними перевагами. Сайт успішно існував протягом восьми років, задовольняючи потреби користувачів в отриманні базової інформації.

Реструктуризація

Нові реалії ринку і Інтернет-індустрії показали, що для подальшого успішного розвитку нам потрібні кардинальні зміни. Було вирішено розпочати процес створення на базі даного проекту ще більш масштабного, який би повністю відповідав сучасним вимогам. Зміни були дійсно неймовірними – ми повністю перебудували структуру сайту, покращили технічні аспекти його роботи і розширили функціонал. Створили нові розділи та в рази збільшили інформаційне навантаження, перетворивши його в безмежну бібліотеку даних.

Нова сторінка історії

15 жовтня 2019 року в мережі з’явився повністю оновлений сучасний ресурс. І це не просто сайт, а справжній швидкий та розумний онлайн-помічник. Користувачі позитивно оцінили оновлення, відзначивши, що нам вдалося створити справді корисний продукт, не просто телефонний довідник, а об’ємну довідку, що містить в собі вичерпну інформацію про об’єкт пошуку та безліч додаткових необхідних даних. Він цікавий і корисний як шукачам актуальної інформації про бізнес, так і представникам самого бізнесу!

Майбутнє – вже сьогодні!!!

Світ постійно змінюється. Змінюється все. Тому ми плануємо постійно йти в ногу з часом. Ми бажаємо досягнути нових висот. tel.if.ua – це мрія, яку наша команда взяла собі за мету. Для нас важливо не просто реалізувати її – наше основне бажання – довести все до досконалості! Останнє оновлення сайту є тільки початком інтеграції давно омріяних ефективних і функціональних інструментів, які тепер стали доступними завдяки сучасним технологіям. Тому історія проекту на цьому не закінчується. Ми ділитимемось з Вами нашими успіхами та разом вдосконалюватимемо наше життя, щоб всім було ЛЕГКО!!!