Якщо ви підприємець і ще не висловили своєї думки щодо питання державних перевірок вам сюди!

EasyBusiness завжди працював над покращенням умов ведення бізнесу в Україні. А жодні зміни неможливі без розуміння того, що потрібно покращувати.

Ми разом із колегами із Офіс ефективного регулювання в рамках Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» вирішили запитати думки підприємців, бо кому ж як не їм розуміти власні потреби.

Що ж найбільше турбує бізнес у контексті проходження державних перевірок:

 54% – інформаційних запитів підприємців стосуються того, як підготуватися до перевірки.

 83% – переважна більшість респондентів шукає відповідну інформацію в Інтернеті. Проте збирати її доводиться по крихтах – на сайтах органів контролю, галузевих онлайн-виданнях, на різноманітних форумах.. Вкрай незручно і вимагає багато часу.

 58% – респондентів, відповідаючи на питання «Що заважає бізнесу дотримуватися вимог законодавства і проходити перевірки без порушень?», переконані, що інспектори свідомо вишукують найменші підстави, аби зафіксувати порушення. Отже, виконують, скоріше, каральну функцію, ніж дорадчу.

 33% – третина опитаних, вважає, що найбільшою проблемою при проходженні перевірок є власна необізнаність МСБ у своїх правах та способах захисту. Документи, заяви, звернення про порушення... Як? Куди? Яка процедура? – розібратися дійсно непросто, якщо ти не юрист.

 Підприємці, ми почули ваш запит! Тож, незабаром матимете можливість знайти абсолютно ВСЮ інформацію про перевірки в одному місці – максимально зручно і швидко!

Якщо ви підприємець і ще не висловили своєї думки щодо питання державних перевірок, вам сюди: http://tiny.cc/9zariz

Залишити Відгук

Для того, щоб залишити відгук, Вам необхідно авторизуватись