15 вересня підписано угоду на «Будівництво нової тягової підстанції (ТПП-15) потужністю 2х1600 кВА та тролейбусної лінії «вул. Гетьмана Мазепи - Південний Бульвар - Північний Бульвар.»
Вартість контракту 3 млн євро. Реалізація контракту відбуватиметься в межах Проекту “Оновлення тролейбусного парку міста Івано-Франківська” за кредитні кошти ЄБРР.
Варто зазначити, що це перша тягова підстанція, яку збудують у нашому місті з 1996 року. Загальна довжина тролейбусної лінії 7 км. Завершення проекту заплановано на 2022 рік.

В Івано-Франківську збудують нову тролейбусну лінію сполученням "Галицька - БАМ"!

Дістатися із Галицької вулиці до мікрорайону БАМ стане простіше. В Івано-Франківську збудують нову тролейбусну лінію. А також - тягову підстанцію. Поблизу третьої автостанції. Проект “Оновлення тролейбусного парку міста Івано-Франківська” ініціювали в "Електроавтотрансі". Понад 3 мільйони євро кредитних коштів на його реалізацію уже виділив Європейський банк реконструкції та розвитку.

Оновлюватимуть тролейбусний парк в Івано-Франківську у два етапи. Спершу "Електроавтотранс" закупить нові "рогачі". Далі - розпочнеться будівництво.

Нова тролейбусна лінія буде протяжністю 7 кілометрів. Вона з’єднає вулиці Галицьку та Мазепи. А пролягатиме через Північний та Південний Бульвари.