Сьогодні перед ОДА зібралися спортсмени. Вони прийшли під стіни адміністрації, бо не згідні з рішенням про припинення роботи спортивних клубів.

Міський голова Руслан Марцінків вийшов до людей.

«Ми стаємо на ті самі граблі, що й того разу. Я проти такого рішення, і сподіваюся, що його переглянуть. Зараз це все контролює обласна комісія. Якщо рішення не буде переглянуто, то будемо робити як в Тернополі – збирати позачергову сесію міської ради та приймати відповідні рішення», – говорить мер.

Вірус є, люди хворіють - і це факт. Але чи спортивні клуби - джерело його поширення?.. Бо якраз в спортивних клубах не було зафіксовано порушень. Чи справді, кількість хворих зменшиться, коли ці заклади перестануть працювати?.. Переконаний, що ні!

На мою думку, зараз потрібно працювати не методом заборон, а працювати над профілактикою, і перевіркою дотриманням карантинних вимог тими закладами, що працюють, потрібно створювати рейдові групи і роз'яснювати ці правила поведінки серед людей.

На жаль, місто не може вплинути на це рішення. Бо область затвердила заборони. Ми зверталися до обласної комісії, але наразі позитивних новин немає.

Тому сподіваюся, що вже у п'ятницю наше місто перефарбують у жовтий колір???? І обласна комісія скасує цю заборону.

Франківці мітингують проти закриття спортзалів та фітнес-центрів.