інформація про компанію

 Дизайн/Проектування/Виготовлення/Монтаж/ деревяних сходів та меблів будь-яких типів і форм.

Ми завжди готові Вас проконсультувати, підказати та допомогти у прийнятті найвигіднішого рішення для Вас та Вашого дому!

Ключові слова: деревяні сходи, сходи деревяні, сходи з дуба, сходи з бука, сходи з ясена, сходи гвинтові, сходи вхідні, сходи зовнішні, сходи зовнішні вхідні, вхідні сходи, виготовлення деревяних сходів будь-яких типів і форм, сходи будь-якого типу, сходи будь-якої форми, сходи коломия, сходи івано-франківська область, сходи прикарпаття, сходи коломийські, сходи в коломиї, виготовлення сходів коломия, виготовляємо деревяні сходи будь-яких типів і форм, сходи тел іф юа, сходи тел іф уа, сходи.тел.іф.юф, сходи.tel.if.ua, сходи tel.if.ua, виготовдення деревяних меблів, виготовлення меблів із дерева, меблі з дерева, меблі деревяні, деревяні меблі, меблі з дуба, меблі з бука, меблі з ясена, меблі коломия, меблі івано-франківська область, меблі прикарпаття, меблі коломийські, меблі в коломиї, виготовлення меблів коломия
Спеціалізація: Виготовлення сходів з дерева (дуб, бук, ясен). Можливий варіант виготовлення з матеріалу замовника. Меблі з дерева (дуб, бук, ясен).

галерея

Задати питання компанії

Для того, щоб залишити питання, Вам необхідно авторизуватись

Відгуки

Любомира 21.11.2015 01:29
Добрий день,мене цікавить,яка вартість стола(кольору золотистого дуба),а також вартість крісел до нього,чи можна заказати інший колір оббивочного матерялу...............
Анна 28.12.2014 00:38
Доброго дня. Чи можливо виготовити стіл розкладний як на фото 4 з кінця на траві, природнього кольору тільки розміром 110*120 у складеному вигляді. Ціна?
Віталій 12.11.2014 01:19
Я скинув на мобільний Вам електронну адресу, проте Ви ненадали макети ліжка та не вказали вартість лавки.

інші адреси

Коломийський район, м. Коломия, Мазепи, 96
Пн-Пт: 09:00-18:00 Сб: 10:00-18:00