інформація про компанію

ТДВ “Івано-Франківський хлібокомбінат” – одне з найбільших підприємств Прикарпаття, лідер в Івано-Франківській області по виробництву хлібобулочних виробів.  Основною діяльністю заводу є виробництво та реалізація хлібобулочних і кондитерських виробів під торговою маркою «Цархліб». Підприємство входить до складу холдингу «Хлібні інвестиції», який є одним з найбільших українських холдингів з виробництва хлібопродуктів.

Івано-Франківський хлібокомбінат оснащений сучасними технологічними лініями з виробництва хлібобулочних та кондитерських виробів.

Щоденно виробляється близько 50 т продукції.

Асортимент налічує понад 80 найменувань продукції.

Власна контрольно-виробнича лабораторія, оснащена сучасним устаткуванням, здійснює технохімічний контроль якості основної і додаткової сировини, напівфабрикатів, готової продукції, а також контроль за дотриманням встановлених параметрів технологічного процесу.

Дотримуються традиційні технології випікання без застосування покращувачів та добавок.

Мережа фірмової торгівлі налічує власні 84 точки продажу.

Автопарк підприємства складає 90 автомобілів.

Спеціалісти підприємства постійно освоюють випуск нових сортів хліба, булочних та кондитерських виробів.

Завдяки дотриманню традиційної технології і застосуванню нового високопродуктивного обладнання, немає потреби у використанні консервантів та покращувачів смаку. Хліб випікається за старовинними рецептами, опарним способом, в його склад входять корисні речовини, вітаміни і мінерали. Продукція Івано-Франківського хлібокомбінату несе в собі дух справжнього хліба, виготовленого з любов’ю до людей.

Одне з найбільших підприємств Прикарпаття, лідер в Івано-Франківській області по виробництву хлібобулочних виробів. Основною діяльністю заводу є виробництво та реалізація хлібобулочних і кондитерських виробів під торговою маркою «Цар хліб».

Ключові слова: цархліб
Спеціалізація: Виробництво та реалізація хлібобулочних і кондитерських виробів під торговою маркою «Цархліб».

галерея

Задати питання компанії

Для того, щоб залишити питання, Вам необхідно авторизуватись

Відгуки

Нажаль ще ніхто не залишив відгук

інші адреси

м. Івано-Франківськ, Петлюри, 17

коментар експерта

ШЛЯХ ДО ІННОВАЦІЙ ЗІ ЗБЕРЕЖЕННЯМ ТРАДИЦІЙ

Як хлібокомбінат стає сучасною компанією. 

Для ТДВ «Івано-Франківський хлібокомбінат» останні роки ознаменувались роботою за новими правилами та стандартами. Підприємство, не зраджуючи своїм основним принципам – продовжує виробляти хліб без розпушувачів, покращувачів смаку та консерванітв. В той же час активно впроваджує новітні технології, які дозволяють вдосконалити всі бізнес-процеси.

Сучасні технологічні лінії дозволяють щоденно виробляти близько 50 тонн хлібобулочних та кондитерських виробів. Нещодавно на підприємстві ввели в експлуатацію енергозберігаючу систему транспортерів для охолодження, нарізки та пакування хлібобулочної продукції литовської фірми «Dovaina». Ця система дозволяє не порушувати охолоджувальні процеси під час пакування та уникнути ризиків людського фактору, що означає цілковиту безпечність продуктів харчування. Широко застосовуються передові енергоощадні технологічні процеси, які призвели до зниження витрат палива та електроенергії.

Протягом останніх двох років Івано-Франківський хлібокомбінат прийняв велику кількість іноземних  делегацій. Сучасне виробниче устаткування та потужності вражають іноземних гостей. Підприємство радо ділиться досвідом, проводячи практичні семінари.

Власна контрольно-виробнича лабораторія, оснащена сучасним устаткуванням, здійснює технохімічний контроль якості основної і додаткової сировини, готової продукції.

У 2018 році Івано-Франківський хлібокомбінат перейшов на європейську систему НАССР, яка забезпечує ефективний контроль безпеки на всіх ланках виробництва та гарантує виробництво безпечної продукції.

Для забезпечення своєчасної доставки гарячого хліба до споживача на підприємстві була впроваджена передова система DISPOTOOL на базі обладнання німецької компанії TOOLBOX. Ця система дозволяє в два рази скоротити час завантаження готової продукції на автотранспорт. Завдяки модернізації автопарку, який вже налічує 90 автомобілів, продукція доставляється новими автомобілями, переобладнаними під хлібобулочну продукцію.

Підприємство активно розвиває і власну мережу фірмових магазинів. Протягом минулого року відкрилось 11 нових торгових точок. Також оновлюються та модернізовуються вже існуючі магазини. Комфорт, стиль та функціональність — новий формат фірмових магазинів. Торгові точки облаштовані відпочинковою зоною, яка створює особливу атмосферу тепла і затишку. На даний час мережа фірмової торгівлі налічує 84 точки продажу.

У зв’язку з розширенням діяльності підприємства і задля успішного функціонування в умовах ринку, створено службу маркетингу. Розроблено нову стратегію розвитку підприємства, яка максимально орієнтована на інтереси і потреби споживачів.

Також у цьому році на підприємстві запровадили систему ощадливого виробництва, яка фокусується на безперервному вдосконаленні процесів виробництва, бізнес-процесів і управління, а також всіх аспектів життя підприємства.

Нагадаємо, ТДВ «Івано-Франківський хлібокомбінат» – найбільше хлібопекарське підприємство на Прикарпатті, лідер по виробництву хлібобулочних виробів в Івано-Франківській області. Підприємство випускає продукцію під торговою маркою «Цархліб», входить до складу холдингу «Хлібні інвестиції», який є одним з найбільших українських холдингів з виробництва хлібопродуктів.