інформація про компанію

ТзОВ "АЛЬВА"

На ринку деревообробки ми працюємо більше 15 років, команда висококваліфікованих працівників допоможе зробити Вам вибір, в наявності у компанії пилорама, та 2 деревообробних цеха. Також ми будуємо будинки, альтанки, бесідки з деревини будь-якої складності.

Ключові слова: деревообробка деревина обробка дерева обробка деревини дерево матеріали з дерева дерев’яні матеріали дошки бруси деревина деревина недорого дерев’яні альтанки  дерев’яні бесідки дерев’яні будинки дошка замовити дерево замовити дерево для виробництва купити бруси купити деревину купити дерево купити дерево для виробництва купити дошку купити пиломатеріали лісопильне виробництво пиломатеріали  пилорама придбати бруси придбати деревину придбати дерево придбати дошки придбати пиломатеріали продаж пиломатеріалів продажа деревини різні види роботи з деревини  розпилка лісу якісна деревина 

Спеціалізація: Виробництво пиломатеріалів. Будівництво дерев’яних будинків та інших конструкцій.

галерея

Задати питання компанії

Для того, щоб залишити питання, Вам необхідно авторизуватись

Відгуки

aaa 11.07.2019 16:46
aaaaaaaaaaa
Доброго дня. П. ааа. Ви протестували, чи система працює?!! Виявилося, що працює! Може спробуєте написати декілька слів у вигляді "коментаря":)

інші адреси

Калуський район, м. Калуш, Литвина, 12