інформація про компанію

До Ваших послуг: зал на 220 чоловік, VIP-зал до 24 чоловік, домашня кухня

Гостинно запрошуємо Вас відсвяткувати весілля, дні народження, корпоративні свята в ресторані «Титанік».

Ресторан знаходиться на краю міста Івано-Франківськ. Сучасний інтерє’р в поєднанні з красивими розписами на стінах створюють справді затишну і приємну атмосферу. Саме тут ви зможете провести свято на найвищому рівні, просторий зал на 220 місць, якісне обслуговування та смачна кухня тільки сприятимуть цьому. Наші музики зроблять ваше свято повноцінним та незабутнім, гарна музика забезпечить гарний настрій, гарантуємо.

Запрошуємо Вас також прогулятись по нашому дворику, саме тут панують затишок та розслабляюча атмосфера. Пройшовшись доріжкою поміж квітів та зелені ще довго не захочеться покидати це місце. Зелені насадження, декоративні водоспад та фонтан привернуть Вашу увагу та тішитимуть око. На території ресторану є також місце для парковки.

Для нас кожен клієнт – VIP персона! Будемо дуже раді, якщо Ви виявитесь серед наших добрих гостей, і ми обіцяємо, що в нашому ресторані Вас оточать турботою і увагою в кращих традиціях гостинності.

Ласкаво просимо!

 3D тур 

 

Спеціалізація: Приймаємо замовлення на святкування весіль, ювілеїв, банкетів.

галерея

Задати питання компанії

Для того, щоб залишити питання, Вам необхідно авторизуватись

Відгуки

Andrii 13.03.2017 13:44
https://www.youtube.com/watch?v=Q1MxTk3e8H0&t=40s Ресторан "ТИТАНІК" в Івано-Франківську. Прихована правда У житловому будинку, по вул. Петлюри, 19, де в основному проживають люди з інвалідністю по зору незаконно збудовано ресторан "Титанік" щей прямо над квартирою, що знаходиться в одноповерховій частині будинку. Обманним шляхом, порушуючи усі будівельні норми власник цього закладу скористався необізнанісю та безпомічністю ... Показати повністю людей з інвалідністю проводить свою незаконну діяльність і систематично порушує у нічний час спокій незрячих громадян. На цьому відео показано як наша доблесна поліція прикриває незаконну діяльність ресторану "Титанік" та відмовляються вживати відповідних заходів щодо порушення тиші у нічний час.
вася 25.02.2015 18:25
Сушені, мариновані гриби продам

інші адреси

м. Івано-Франківськ, Петлюри, 19