інформація про компанію

Ресторан «Осокори» запрошує!

Ваш незабутній відпочинок в Івано-Франківську та яскраве святкування пам’ятної події не обійдеться без чудового ресторану «Осокори», який знаходиться на вулиці Олександра Довженка, 26. Гучні весілля чи веселі дні народження, традиційні хрестини чи ділові корпоративи, урочисті випускні вечори та пам’ятні ювілеї – у цьому ресторані будь-яке святкування відбувається на найвищому рівні та запам’ятовується на довгі роки.
Передусім, варто відзначити надзвичайно зручне розташування ресторану «Осокори» (Івано-Франківськ) та місця для зручного паркування авто. Відвідувачів закладу огорне приємною прохолодою літній майданчик, на якому приємно відпочивати у теплу пору року. Камерний зал зі зручними диванчиками та затишним інтер’єром приваблює теплою атмосферою та потішить тих гостей, які прагнуть приємно поспілкуватися. Дуже часто під час проведення весіль саме у цьому залі встановлюють «селянський стіл» зі смачними традиційними наїдками.
 
Особливої уваги заслуговує зі смаком оформлений великий банкетний зал на 140 осіб, у якому проведення Вашого свята набуде особливого колориту. Саме приміщення залу є надзвичайно світлим, просторим, а зручне та продумане розташування столиків дозволить якнайкраще розмістити велику кількість гостей. Стіни та переходи залу вдало декоровані святковою атрибутикою у приємних пастельних відтінках. У банкетному залі виокремлено місце для танцювального майданчика та живої музики, що подарує гостям чудовий настрій.
 
Вдячні відвідувачі неодноразово наголошують на перевагах ресторану «Осокори» (м. Івано-Франківськ), з-поміж яких варто виокремити:
  • вдалий дизайн інтер’єрів приміщень;
  • помірні ціни;
  • смачні страви української кухні та їхнє вишукане оформлення;
  • натуральні напої (прохолодний квас і бочкове пиво) та ін.


Весілля від 380грн,дні народження, христини від 250 грн, випускні вечори від 300 грн.

Окрім надзвичайно смачної кухні варто підкреслити ґречне обслуговування та ввічливість персоналу, які доповнюють позитивне враження від цього закладу. Тож завітайте до нас!
Ключові слова: ресторан Осокори кафе Осокори Жива музика   Банкетний зал   Кафе, бари, кафетерії   Ресторани   Кафе   Бар   Кафетерійний відділ   Кафетерій   Ресторан   Банкетний зал   Бенкетний зал   Банкетна зала   Банкента зала на 140 осіб  Бочковий квас  Весілля в неділю 220 грн з чоловіка  Весілля в суботу коштує 220 грн з чоловіка  Весілля до 5 ранку  Десерти  Дні народження від 120 грн.  Домашня українська кухня  Закуски  Замовлення живої музики  Напої  Новорічна ніч  Новорічний корпоратив  Проведення банкетів  Проведення корпоративів  Проведення урочистостей  Святкування нового року  Смачні страви  Холодне бочкове пиво  Шоколадний фонтан Святкування новорічної ночі
Ключові слова: ресторани
Спеціалізація: Смачна українська кухня. Проведення корпоративів, банкетів та весіль. Жива музика.

галерея

Задати питання компанії

Для того, щоб залишити питання, Вам необхідно авторизуватись

Відгуки

Нажаль ще ніхто не залишив відгук

інші адреси

м. Івано-Франківськ, Довженка, 26