інформація про компанію

Зелений туризм стає дедалі популярним серед мешканців великих та малих міст, адже такий відпочинок є чудовою альтернативою поїздок на великі курорти, де, переважно, шумно та багатолюдно.

Якщо Ви втомилися від міської метушні, бажаєте відпочити та насолодитися спокоєм, чудовою природою, набратися енергії − садиба “Дарваїв Кут” до Ваших послуг. Відпочинок в Карпатах − це незабутні враження для Вас та Вашої родини.

Приватна садиба “Дарваїв Кут” знаходиться в мальовничому місці − у селі Старий Мізунь, що на Прикарпатті. Тут Вас зустрінуть неперевершені краєвиди Карпат, свіже повітря, чиста гірська річка, добрі люди і ще багато цікавого та позитивного.


За помірну ціну ми пропонуємо Вам відпочинок в справжньому Прикарпатському селі, але з усіма зручностями сучасної цивілізації (тепла вода, санвузол, опалення, Wi-Fi, покриття усіх мобільних операторів України, паркінг тощо). До Ваших послуг два чотиримісні номери, один з яких має класичний інтер’єр для будинків Прикарпаття, а другий повністю виконано з карпатської деревини. Також Ваші діти матимуть змогу попіклуватися про козенят, кроликів, та в’єтнамських поросят у нашому звіринці. Це принесе масу задоволення! Крім того, неподалік протікає справжня гірська річка з чистою водою, в якій водиться форель.

На території садиби знаходяться дві зручні альтанки з мангалами, фонтан, гамак, гойдалки та альпійські гірки. Можна сходити в ліс по ягоди та гриби, влаштувати піший похід у гори Карпати або виїзд по бездоріжжю на автомобілі УАЗ. Якщо цього Вам замало, то до Ваших послуг наш екскурсовод! Ми організуємо для Вас поїздки на легендарні Скелі Довбуша, озеро Синевир, Карпатський трамвай та Гошівський монастир.

Вже пакуєте валізи? Зелена садиба “Дарваїв Кут” чекає Вас у гості! Ласкаво просимо!

Спеціалізація: Садиба на 8, 16 до 20 чоловік. Будиночки сімейного типу. Два чотиримісні номери. Міні-кафе. Смачні бойківські страви. Окрема кухня. Паркінг. Wi-Fi. Походи в гори. Виїзд на автомобілі УАЗ. Екскурсії. Виїзд в аквапарк. Неподалік є джерело, поблизу протікає річка Мізунка. На території знаходяться дві альтанки з мангалами, фонтан, гамак, гойдалки, альпійські гірки.

галерея

Задати питання компанії

Для того, щоб залишити питання, Вам необхідно авторизуватись

Відгуки

Василина 16.10.2018 10:57
НЕ раджу нікому такий відпочинок.Була свідком як власниця конфліктувала із сусідами за землю.Такого хамства ще не бачила.Заклад ініціює серед як такий,що розвиває сільський туризм,а оздоровлення і розвиток там іде на шкоду людям.Не поважають інтереси інших,таке враження,що там тільки,щоб заробити на інших.Вибачення у людей не попросила,не відщкодувала збитки.
Вікторія 16.10.2018 10:39
Не раджу там відпочинок. Брудно,неввічливо,Була свідком ,як власниця конфліктувала за землі із сусідами.З її боку це дуже непорядно.Пошкодила сусідній город,не вибачилася,і навіть не відшкодувала завдані збитки.Хіба так ведуть оздоровлення.Це оздоровлення на неповазі до інших людей. Заклад ініцює себе як такий,що розвиває сільський туризм.НЕ раджу нікому там відпочивати ... Показати повністю
Вікторія 16.10.2018 10:32
Власниця непорядна людина. У котеджі брудно,готують несмачно.Постійно конфліктувала із сусідами за землі.Нищила приватне майно і навіть вибачення не попросила,уже не кажучи про якесь відшкодування. Не раджу там відпочинок. Бути свідком конфліктів з сусідами за землі є низько і негідно,оскільки цей заклад ініціює себе як оздоровчий,як такий що розвиває сільський ... Показати повністю туризм. Така гарна реклама,а насправді соромно за цих людей.Не раджу нікому там відпочивати.

інші адреси

Долинський район, с. Старий Мізунь, урочище Підсигавка, 11