інформація про компанію

Заклад громадського харчування “Барвінок” пропонує широкий асортимент перших страв, гарнірів, других страв, салатів.

Тільки для Вас найсмачніші  комплексні обіди на місці всього за 28.00 грн, випічка (смачно, швидко, доступно будь-які страви на будь-який смак!).

    Організовуємо бенкети,урочисті події на виїзді(в тому числі на природі)

 

Запрошуємо відсвяткувати  у затишному ресторані:

  • весілля
  • бенкети
  • корпоративи
  • інші урочисті події

 До ваших послуг бенкетний зал на 150 чоловік в якому можна провести будь-який захід: весілля, випускний вечір, Дні народження, хрестини конференцію, презентацію, семінар, бенкет або фуршет.

   Гарантуємо приємний відпочинок і затишок у ресторані “Барвінок”,який доповнять нотки живої музики різноманіття страв української та європейської кухні,бездоганне обслуговуванння і просто чудовий настрій.

Завітайте до нас і Ви отримаєте приємні враження і насолоду від свята,яке ми зробимо найнезабутнішим у Вашому житті!!!

Ключові слова: ресторан Барвінок ресторани   Кейтеринг   Ресторан   Банкетний зал   Бенкетний зал   Банкетна зала   Кейтерінг   Організація виїзних банкетів   Виїзне обслуговування   Алкогольні напої  Банкети  Банкетний зал на150 осіб  Безкоштовна доставка їжі по місту  Весілля  Випічка власного виробництва  Гарячі страви  Громадське харчування  Громадське харчування  День народження  Десерти  Жива музика  Жива музика Замовлення живої музики  Замовлення ювілеїв  Кава  Корпоративи  Організація банкетів та урочистих подій на виїзді  Організація свят на природі  Перші страви  Приємна атмосфера  Сік  Салати  Страви європейської кухні  Сучасний інтер’єр  Українська кухня  Урочисті події  Фуршети  Харчування за помірними цінами  Хрестини  Чай  Швидке харчування 

Ключові слова: ресторани
Спеціалізація: Українська та європейська кухні. Банкетний зал до 150 осіб, жива музика. Організація урочистих подій, виїзних фуршетів.

галерея

Задати питання компанії

Для того, щоб залишити питання, Вам необхідно авторизуватись

Відгуки

Нажаль ще ніхто не залишив відгук

інші адреси

м. Івано-Франківськ, Промислова, 25