інформація про компанію

  • Будівництво басейнів, саун та декоративних ставків;
  • Pеконструкція та модернізація збудованих басейнів,  декоративних ставків та саун;
  • Сервісне, гарантійне та після гарантійне обслуговування;
  • Продаж обладнання для басейнів, фінських саун, турецьких бань та декоративних ставків;
  • Продаж систем обеззараження води в басейнах за допомогою ультрафіолету, хлорної, та кисневої хімії;
  • Осушувачі   повітря в приміщеннях басейнів;
  • Біологічна очистка води в декоративних ставках;
  • Виготовлення та встановлення мозаїчних панно різних розмірів та тематики.

Будівництво різних видів басейнів

За призначенням:
- оздоровчі, спортивні, розважальні, приватні.
- за способом циркуляції води :
- скімерні та з переливним бортом.
За конструкцією:
- стаціонарні басейни із армованого залізобетону;
- скловолоконні;
- поліпропеленові;


Облицювальні матеріали:
- скляна та керамічна мозаїка;
- керамічна плитка;
- армована плівка .

м. Чернівці, вул Героїв Майдану 190Б

Немає нічого кращого, ніж почати день із занурення в прохолоду кристально чистої води. І це винятковий привілей власника власного, домашнього басейну. Басейн подарує Вам і Вашим близьким власне море, допоможе наповнити Вас життєвими силами і енергією, прищепити дітям любов до гартування, створивши базу для прекрасного здоров’я.
Плавання не тільки розслабляє, але і є одному з найкорисніших фізичних навантажень для людини, оскільки під час плавання суглоби не випробовує напруга, хребет приймає природне положення, поліпшується постава. Ваш домашній басейн стане вівтарем здоров’я і щасливого спілкування в сім’ї.

Наша компанія не тільки побудує Вам індивідуальний вуличний басейн або басейн в будинку, але надасть повний комплекс сервісних послуг.

Сучасним басейном є складний комплекс інженерних споруд, що забезпечує необхідні умови для отримання максимального задоволення від контакту з чистою, цілющою водою.
Комплекс включає:
чашу басейну;
систему управління басейном;
систему циркуляції води або водообміну;

систему фільтрації;
систему хімічного очищення води.


1. Чаша

Чаша - ключовий елемент басейну, що визначає його добротність і красу. Чаша басейну випробовує колосальні динамічні навантаження ґрунту і води. Чаша повинна справлятися з температурними перепадами, не повинна протікати ні в яких напрямах, тому вона повинна бути гідроізольована як з зовнішньою, так і з внутрішньої сторін. Тільки використання спеціальних водонепроникних марок бетону, особливих технологій заливки і багатошарової конструкції чаші забезпечує її міцність і надійне функціонування впродовж багатьох років.
Наша компанія пропонує басейни із залізобетонною чашею в незнімній термоопалубке.
Термоопалубка складається з пінополістірольних термоблоков.
Залізобетонні басейни в незнімній термоопалубке мають ряд наступних основних переваг:
а) додаткова гідроізоляція чаші басейну від дії ґрунтових вод;
б) мінімальні енерговитрати на обігрів води в басейні;
в) можливість установки різних водних атракціонів;
г) скорочені терміни будівництва басейну;
д) гарантія на міцність чаші і гідроізоляцію-10 років;
е) можливість будівництва басейнів різних форм і технологічних рішень.

2. Система управління басейном

Багатофункціональний пульт забезпечує управління складним устаткуванням, захист від перевантажень, підбір часу фільтрації, регулювання температури води, управління освітленням.


3. Система циркуляції басейну
Завдяки шестипозиційному клапану установки, що фільтрує:
- здійснюється наповнення басейну і відкачування води в каналізацію;
- самоочищення матеріалу ( піску), що фільтрує, зворотним потоком води;
- промивка клапанів від грязі;
- переміщення хімікатів минувши установку, що фільтрує;
- виконується режим фільтрації води;
- технологічний режим.

Складна система інженерних комунікацій забезпечує рівномірне перемішування всіх шарів води, виключаючи появу «застійних зон», які небезпечні не тільки ступенем забруднення, але і неприпустимими концентраціями хімічних реагентів. Правильно розрахована система водообміну в басейні запобігає цвітінню і помутнінню води, дозволяє значно понизити витрату хімічних реагентів необхідних для знезараження води.

Вода за допомогою насоса забирається з басейну через скімер, рушійна заслінка якого встановлюється на необхідному рівні поверхні води. Що покращує огорожу сміття з поверхні басейну в корзину скімера, яка повинна очищатися регулярно. Відфільтрована

вода нагрівається до комфортної температури за допомогою електричного проточного нагрівача, теплообмінника підключеного до системи опалювання з використанням природного газу, панелі сонячної батареї або теплового насоса.
Надалі вода подається назад в басейн через випускні форсунки.


4. Система фільтрації.

Механічне очищення води з використанням пісочного фільтру поза сумнівом є найекономічнішою і надійнішою системою фільтрації. Кварцовий пісок спеціальних фракцій, як основний елемент, що фільтрує, очищає воду від зважених частинок, затримуючи мікрочастки розміром до 5 мікрон. Для порівняння: розміри холерної палички близько 7 мікрон. Пісок в установці, що фільтрує, довговічний і підлягає повній заміні не частіше, ніж один раз в рік. Це важлива економічна перевага пісочного фільтру. Ступінь очищення води визначається не тільки інтенсивністю проходження всього обєму через установку, що фільтрує, але і швидкістю, з якою відбувається фільтрація. Чим менше швидкість фільтрації, тим ефективніше очищення, але з іншого боку весь об’єм води басейну повинен пройти через установку, що фільтрує, не менше 4 разів на добу. Рішення цієї технічної задачі – оптимальна комплектація фільтраційної установки, яка складається з:
пісочного фільтру;
насоса необхідної продуктивності;
мережі інженерних комунікацій басейну;
клапана управління фільтром автоматичного управління всією системою

Що забезпечує безперебійний і довготривалий режим роботи устаткування, безперервне і збалансоване очищення води.


5. Система хімічного очищення води.

Вода - ідеальне середовище для розвитку мікроорганізмів, вірусів і водоростей. Той, що кожен купається залишає після себе тисячі бактерій, органічних сполук, жири, косметику. Тому знезараженню води у Вашому басейні слід приділяти особливу увагу.

Хімічна обробка води полягає в знищенні хвороботворних мікроорганізмів, корекції жорсткості води, видаленні водоростей. Мікрофлору і бактерії фільтри не затримують, тому їх знищують за допомогою дезінфекції.
Найефективніше і економічно:

- використання органічних, хлористих препаратів в ідеї пігулок і гранул абсолютно безпечні для тих, що купаються, але смертельні для шкідливих мікроорганізмів.

Для безпечного використання басейнів важливі і хімічні параметри самої води в басейні - кількість і склад розчинених в ній солей і рівень pH (значення pH повинне знаходитися в інтервалі від 7,0 до 7,4). При відхиленні значення pH від норми необхідно витрачати більшу кількість дезінфікуючих засобів. Для підтримки потрібного рівня pH використовують склади, що отримали назву рН-корректоров.

Також одним з важливих параметрів хімічного

складу води є жорсткість, обумовлена присутність солей кальцію і магнію. Для підтримки оптимальних показників жорсткість води призначені стабілізатори жорсткості, що не дозволяє солям виділятися в осад і що захищають тим самим басейн, труби комунікацій і форсунки від прояву відкладень на стінках басейну, в трубопроводах і на елементах устаткування. Кальцієва жорсткість знижується шляхом розбавлення свіжій водою і підвищується за допомогою хлориду кальцію.
Проти водоростей застосовуються альгіціди.

Для захисту води від найдрібніших частинок, з якою не справляється фільтрація, використовують флокулянти. Флокуляційні або коугулянтні засоби формують крупніші частинки мікрозабруднень, які осідають у фільтрі. Флокуляцйні піддаються тільки басейни з пісочними фільтрами.

Засоби проти водоростей перешкоджають виникненню і розповсюдженню водоростей в басейні. Водорості, які з’явилися в басейні, знищуються за допомогою збільшеної дози хлора (шокове хлорування).

Для тих, хто погано переносить запах хлорованої води, ми можемо запропонувати альтернативні хлору засобу знезараження води, дезінфекцію за допомогою активного кисню і ультрафіолетове опромінювання.
Види басейнів
В даний час існують дві групи басейнів:
приватні;
суспільні;


Приватні басейни - водні комплекси

індивідуального користування, призначені для активного відпочинку сім’ї. Дана група може бути представлена від міні-басейну (купіль у сауни) до просторих плавальних басейнів, розташованих на вулиці або в окремому приміщенні (басейновому залі). Основна особливість даної групи - невелика пропускна спроможність басейну і як наслідок порівняльні невеликі витрати на основне устаткування водопідготовки і відносно економічні експлуатаційні витрати.

Наша компанія виконає по Вашому бажанню весь спектр послуг від будівництва басейну до його постійного обслуговування під час експлуатації. Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного Клієнта, проводячи оптимальний підбір необхідних послуг - від басейнів економ - класу до елітних басейнів.

Суспільні басейни - є плавальні спортивні басейни, дитячі басейни в школах, басейни з атракціонами в пансіонатах, елітні басейни в готелях, і ін. Особлива увага при будівництві даної групи басейнів - забезпечення необхідної якості води на весь період експлуатації. Для виконання даних вимог необхідно ретельно підійти до підбору устаткування водопідготовки і до хімічних засобів, використовуваних під час експлуатації басейну.
Компанія по Вашому бажанню виконає ряд робіт по будівництву і реконструкції старих суспільних басейнів.

Основні елементи басейну

Для нормальної роботи басейну дуже важливо забезпечити надійну і безперервну циркуляцію води. Високоякісні скімери і впускні форсунки виготовляються з неіржавіючої, кислотостійкої сталі і бронзи. Басейн з підігрівом дозволяє продовжити купальний сезон. Фірма Pahlen випускає нагрівачі з неіржавіючої, кислотостійкої сталі для всіх видів басейнів.
Встановлені в басейні сходи повинні бути стійкими. На малюнку показані сходи з неіржавіючої, полірованої сталі. Сходи можуть бути стаціонарними або знімними. Вода в басейні повинна бути кристально чистою. Пісочний фільтр і насос є найважливішими елементами басейну, і працювати вони винні бездоганно. Насос і клапан зворотного потоку виконуються з бронзи, а корпус фільтру з склопластика.
У комплект світильника входять блок лампи і розподільна коробка, які разом з трансформатором, кабелем і іншим приладдям, розміщуються в корпусі з кислотостійкої, неіржавіючої сталі.
Плавати в басейні буде набагато цікаво, а тренування стануть набагато ефективніші при використанні протитечії (штучна течія). Комплект виготовляється з кислотостійкої, неіржавіючої сталі з бронзовим насосом, як для відкритих, так і для закритих басейнів.
Облицювання басейну

Басейн у Вашому будинку - це перш за все гідна прикраса інтер’єру, що підкреслює індивідуальність власника, його смаки і устремління. Наша компанія пропонує Вам не тільки естетичне рішення для Вашого басейну,

але і практичне вирішення проблем гідроізоляції і комфортного перебування у воді.

Скляна мозаїка - унікальний матеріал для живописних панно, що дозволяє відтворити найхимерніший узор, орнамент і навіть художні картини.
Мозаїка представлена на набірних листах 30на 30 см, виконаних із спеціального паперу. Вона укладена з мінімальним зазором, так що поверхня, що викладається, стає ідеальною рівною. Невеликі розміри кожної окремої одиниці дозволяють покривати округлі поверхні будь-яких радіусів. Мозаїка для басейнів є термостійкою і вологонепроникною. Всі суміші укладань, затерли для швів, спеціальна гідроізоляція капілярної дії мембранного типу, потрійним шаром яким обробляється чаша басейну, безпосередньо перед укладанням мозаїки надається компанією в повному комплекті.


Лайнер - альтернативне вирішення покриття для басейну, оскільки він практичний у використанні, надійний, завдяки спеціальній конструкції армування з скловолокна. Його неможливо порвати, розтягнути або пошкодити, таким чином він надійно захищений навіть від гострих предметів, що випадково впали в басейн.

Лайнер приємний на дотик, тим паче, що між плівкою і бетоном чаші прокладений спеціальний шар утеплювача з геотекстиля. Басейн з плівковим дном тепліший . А завдяки

антибактеріальному покриттю, лайнер багато років чудово відчуває себе у воді, не вицвітає на сонці і не гниє. Окрім вище перерахованих достоїнств, лайнер ще і абсолютна гідроізоляція чаші басейну.
Для додання басейну закінченого вигляду компанія пропонує використовувати бортовий камінь по борту - копинг.

Окрім естетики даний елемент виконує ще і практичні функції: нависаючи над водою, копинг служить водовідбійником при хвилюванні води - повертаючи воду назад в басейн і не даючи їй виплеснутися на підлогу. Бортовий камінь не слизький і значно покращує естетичний вид басейну.

Власники приватних басейнів всі з більшим полюванням встановлюють у себе різні водні атракціони. У результаті невелике водоймище може перетворитися на міні - аквапарк, здатний доставити радість дітям і дорослим. Сприяє цьому асортимент відповідного устаткування, що неухильно розширюється. Також атракціони в басейні призначені для отримання максимальних фізичних навантажень, підтримки спортивної форми і загального тонусу організму.

Пристрій зустрічного потоку (протитечія) - створює могутню зустрічну течію, дозволяє випробовувати справжні навантаження від плавання на невеликій площі води. Протитечія складається з могутнього насоса, який створює струмінь. Якщо швидкість струменя 1,4м/с, в протитечії вже можна плисти кролем. Натиск води можна регулювати так, що при слабкішому натиску протитечію можна використовувати як універсальний масажний пристрій. Установки протитечії підрозділяються на стаціонарних і навісних.


Монтаж стаціонарної протитечії починається з розміщення заставної деталі ще при відливанні бетонної чаші. Навісні моделі володіють меншими порівняно із стаціонарними технічними можливостями. Оскільки поворотна форсунка не регулюється, той напрям струменя фіксований і натиск не змінений. Зате навісні протитечії при монтажі ніяких будівельних робіт не вимагають: їх просто закріплюють на борту вже готового басейну.

Трампліни і водяні гори для стрибків і пірнань дозволять насолоджуватися активним відпочинком в басейні. Невагомість тіла у воді робить фізичні навантаження особливо ефективними, а заняття гімнастикою особливо корисними. Водяні гори проводять з високоміцних пластиків, армованих скловолокном. Гори бувають відкритими і закритими, з різною кількістю поворотів і крутизною ската. Для кращого ковзання в певних місцях на внутрішню поверхню жолоба подаються струмені води.

Дошки для стрибків останнім часом роблять з надміцних композитних матеріалів. Крім чисто спортивних басейнів зараз є у продажу моделі, призначені для нирців - любителів. Вони розраховані на нирки в неглибокі басейни.
Уранішній масаж за допомогою водопаду тонізує організм, даруючи бадьорість і заряд енергії на весь день. Різні водопади, різній конфігурації і дії, виконані з неіржавіючої сталі в актуальному і модному дизайні послужать прекрасною прикрасою басейну. Основним елементом, що забезпечує ефективну роботу водопадів, є помпи різної продуктивності, в комплект яких входять водозабірний пристрій, заставна деталь і фурнітура.Гідромасажний лежак в басейні за допомогою масажних форсунок діє на всі групи м’язів, покращує кровообіг, народжує відчуття приємного спокою і радості. Гідромасажне місце може бути виділене в окрему зону, мати власну систему підігріву води.

Гідромасажне сидіння надає такий же ефект, як і лежак. Воно також може встановлюватися в комплексі або виноситься з окрему зону.

Повітряні гейзери збагачують киснем, який такий необхідний для еластичності і молодості шкіри, піднімаючи на поверхні води басейну вируючу пінну Гейзер встановлюється на дні басейну. Могутня форсунка викидає струмінь горизонтально вгору, захоплюючи за собою що купається, який може відчути відчуття невагомості і справжнє задоволення від справжньої гідротерапії. Повітряні бульбашки, що обволікають тіло, одночасно і заспокоюють і тонізують. Достатні всього 10-15 хвилин перебування в такому киплячому від кисню домашньому гейзері, щоб стомлення зникло, а настрій покращав.

Стінний гідромасаж встановлюється в стінах чаші басейну. Встановивши його в комплексі з іншими гідромасажними системами і генератором озону, ви отримаєте СПА басейн (на відміну від інших СПА басейнів ви отримуєте ексклюзивний варіант будь-якого розміру і форми).
Технологія і принципи будівництва .


При будівництві і проектуванні спочатку слід вирішити наступні питання:
обґрунтований вибір місце розташування басейну (усередині або зовні приміщення)
конструктивна ізоляція резервуарної чаші басейну;
конструктивне вирішення резервуарної чаші на міцність і герметичність.


Будівництво і запуск басейну відбувається в наступному порядку:
1.підготовка котловану.
2. Пристрій дна:
- підсипка з щебеню;
- бетонна підготовка;
- пристрій зовнішньої гідроізоляції;
- пристрій армованого каркаса дна;
- монтаж труб, фітінгов і заставних елементів;
- заливка дна бетоном з урахуванням його форми.
3. Установка незнімної термоопалубки з урахуванням форми стенів басейну і заставних елементів (форсунки, донний злив, атракціони і ін.).
4. Пристрій монолітної залізобетонної стіни.
5. Пристрій високоякісної штукатурки чаші басейну.
6. Пристрій зовнішньої гідроізоляції стенів.
7. Пристрій внутрішньої гідроізоляції чаші басейну.
8. Облицювання чаші басейну мозаїкою, плиткою .
9. Пристрій тих. приміщення.
10. Монтаж труб і фітінгов.
11. Установка і підключення устаткування.
12. Монтаж копинга (облицювальний волносбівающий камінь), переливних лотків і грат (у разі пристрою переливного басейну).
 13. Тестування чаші і устаткування басейну.
14. Водопідготовка (тестування води і приведення її складу до Європейських стандартів).
15. Навчання експлуатації басейну.

Також ми надаємо послуги з обслуговування басейнів і докладні консультації.

Ми використовуємо тільки фірмове і сертифіковане устаткування, сучасні матеріали і технології для надання першокласній продукції

Спеціалізація: Будівництво, монтаж, реконструкція басейнів, саун. Сучасні системи фільтрації, підігріву, озонування та ультрафіолетової обробки води. Осушувачі повітря. Парогенератори та кам’янки для саун. Гарантія та обслуговування. Розробка найрізноманітніших форм і видів приватних і суспільних басейнів.

галерея

Задати питання компанії

Для того, щоб залишити питання, Вам необхідно авторизуватись

Відгуки

Нажаль ще ніхто не залишив відгук

інші адреси

м. Чернівці, Героїв Майдану, 190Б, офіс №30