інформація про компанію

«Сорока» – креативна PR-агенція, що розробила власний, нестандартний і цікавий підхід до створення позитивного іміджу компаній своїх клієнтів. Молода і закохана в свою роботу команда використовує в своїй роботі максимально широкий спектр сучасних маркетингових технологій, методик і засобів, що дозволяють досягти найкращих результатів в короткі терміни. Клієнтами фірми є різноманітні за напрямками діяльності компанії, підприємства, громадські організації, що мають намір заявити про себе, чи закріпити наявні в рекламному просторі і в суспільстві позиції. Замовниками послуг піару також є багато приватних, творчих осіб, що працюють в сфері шоу-бізнесу, чи політичні діячі, які потребують допомоги у висвітленні своєї діяльності під час виборчих перегонів.

Замовити послуги агенції піару «Сорока» можуть всі бажаючі – географія діяльності агенції поширюється по всій території України, її спеціалісти із задоволенням працюють з великими підприємствами, малим бізнесом, стартапами.

Серед послуг, що пропонує PR-агенція, варто виділити:

 • розробку PR-стратегії бренду;
 • побудову, підтримку, укріплення позитивної репутації клієнта;
 • популяризацію бренду;
 • нівелювання негативних моментів в іміджі компанії, так званого «чорного» піару;
 • комплексне PR-просування;
 • оцінку поточного стану (PR-аудит);
 • допомогу у досягненні запланованих цілей у мінімальні терміни;
 • підвищення впізнаваності торгової марки, бренду, продукту, товару, особистості.

Створення фірмового стилю – одне з найважливіших питань, вирішення якого з допомогою фахівців PR-агенції «Сорока» дозволить бізнесу клієнта вийти на новий виток розвитку, перебороти кризу, закріпити бажану репутацію. Цим питанням успішно займаються професійні рекламні фахівці, що мають великий досвід в побудові правильної стратегії PR-просування.

В штаті агенції «Сорока» працюють найкращі PR-фахівці, які застосовують найбільш дієві методи і прийоми просування бізнесу, бренду замовника. Вони мають креативне баченні щодо затвердження його в статусі лідера думок, експерта і професіонала в своєму напрямку діяльності.

Професіонали «Сороки» вміють вирішувати найскладніші питання рекламного напрямку, що стосуються розвитку компанії чи її бренду.

Основними принципами роботи «Сороки» є:

 • ініціативність – найкращою рушійною силою є правильно підібрані слова, а не дії. В сфері піару це працює так само, як і в особистих відносинах. Щоб створити дієву PR-агенцію, потрібно діяти, а про зроблене – голосно заявляти;
 • інформованість – щоб бренд був почутий, PR-агенція повинна чітко розуміти, що і як сказати, як подати наявний матеріал у найбільш вигідному світлі. Для цього потрібно розуміти ситуацію, що існує сьогодні на ринку, інтуїтивно відчувати настрої в суспільстві;
 • щирість – професіонали «Сороки» впевнені, що проект, побудований на недостовірній інформації чи обмані, успішним не може бути апріорі.

PR-агенція «Сорока» поважає час і заощаджує кошти своїх клієнтів, тому що стиль роботи персоналу цієї компанії, та її широкі можливості дозволяють досягати високих результатів за короткі терміни. Всі, хто звертається за послугами до цієї фірми, отримують не тільки високопрофесійні послуги з розробки рекламних матеріалів, а й вирішення своїх нагальних потреб.

Ключові слова: маркетингові послуги, створення фірмового стилю
Спеціалізація: Дозвольте нам зайнятись вирішенням будь-яких рекламних питань пов’язаних із розвитком Вашої ФІРМи, чи Вашого БРЕНДу.

галерея

відповіді на питання до компанії

Петро Кулінар 04.11.2019 11:13
Мене цікавить ТОП у Гуглі. Можете допомогти у цьому?
Петро Кулінар, дякуємо за звернення! Вкажіть будь ласка адресу вашого сайта. Ми проведемо аналіз та запропонуємо варіанти просування вашого сайта.

Задати питання компанії

Для того, щоб залишити питання, Вам необхідно авторизуватись

Відгуки

Ольга Качур 04.11.2019 11:16
Рекомендую!

інші адреси

м. Івано-Франківськ, Незалежності, 67
Пн-Пт: 09:00-18:00 Перерва: 13:00-14:00

коментар експерта

Як сформувати репутацію лідера, підняти авторитет, довіру до свого бренда? Послуги PR-агенції безумовно необхідні кожному, хто хоче, щоб його особисто, чи його компанію сприймали серйозно. Якщо ви не спілкуєтеся зі своєю потенційною аудиторією, покупцями, користувачами послуг, не доносите інформацію до споживача про себе, свій бренд чи продукт, це означає, що ви нічого не продаєте, не випускаєте, і, скоріш за все, вже не існуєте.

Компанія, що не має наміру контактувати зі своїми споживачами, щоб отримати зворотній зв’язок, не розуміє, наскільки важлива роль PR-ру в формуванні її долі. Професійні, досвідчені PR-фахівці PR-агенції «Сорока» знаходять і найвигіднішим чином використовують те, що відрізняє вашу компанію від сотень і тисяч інших. Вони створюють бренд, роблять фірму, її керівника відомим і більш успішним. А разом з впізнаваністю приходить довіра і авторитет.

Співпраця з PR-агенцією «Сорока», це чудова можливість, якою варто скористатись, щоб ефективно впливати на:

 • споживачів, надаючи їм інформацію про конкурентні переваги, цінність бренду;
 • державні органи, лідерів владних структур через засоби масової інформації, громадські організації;
 • інвесторів, партнерів, за рахунок підвищення авторитету, демонстрації переваг, нематеріальної вартості вашого продукту;
 • наявних, майбутніх співробітників – працювати в компанії, що користується авторитетом і є відомою, бажають всі.

Фахівці PR-агенції «Сорока» допоможуть своєму клієнту сформувати репутацію лідера, піднімуть авторитет, довіру до його бренду. А це, в свою чергу, позитивно відобразиться на вартості послуг чи товару, який він пропонує своїм споживачам.