інформація про компанію

Активність бізнесу багато в чому залежить від вдалої реклами в інтернеті, правильно розробленого плану розвитку акаунтів в соціальних мережах, якості професійно розробленого сайту та ефективності його просування. «SMM-СТУДІЯ» має штат кваліфікованих професіоналів, які знаходять до кожного клієнта індивідуальний підхід. Це допомагає правильно зрозуміти запити замовника проекту та розробити для нього представництва з унікальним і неповторним дизайном.

Завдання команди фахівців «СТУДІЇ-SMM», яка втілила в життя сотні  проектів по просуванню сайтів – допомогти клієнту отримувати більше прибутків за допомогою наявних інтернет-ресурсів. Досягти поставлених цілей спеціалістам  агенції вдається за допомогою:

  • детального вивчення особливостей товару, бренду, послуг замовника з метою вибору напрямку і найбільш дієвих методів просування;
  • комплексної розробки стратегії присутності компанії, бренду, товару в інтернеті, що дозволяє досягати клієнту високих позицій у своїй бізнесовій ніші;
  • створення плану розвитку після проведення професіоналами маркетингової агенції безкоштовного аналізу вже існуючого аканту з наданням необхідних професійних рекомендації щодо його покращення;
  • розробки унікального, стильного дизайну для спільнот клієнта, в якому будуть максимально вдало відображатися головні ідеї бізнесу;
  • створення банерів, розробки найбільш простого, зручного в користуванні та функціонального меню – для потенціальних споживачів послуг є вкрай важливо швидко, легко і просто знайти потрібні послуги, ознайомитись з їх основними перевагами,  скористатись пропозицією, та замовити необхідний товар без зайвого клопоту.

Фахівці «SMM-СТУДІЇ» допомагають своїм клієнтам підвищити потік не тільки відвідувачів соціальних мереж, а й з пошукових систем – на соціальний трафік пошукові системи звертають більш пильну увагу.

Персонал агенції вміє правильно і найбільш ефективно використовувати найбільш дієві механізми і методи SMM та SEO для залучення на сторінку чи сайт замовника нових користувачів та майбутніх клієнтів – інтернет-аудиторія значно активніше реагує на такі запити.

«SMM-СТУДІЯ» гарантує високу якість послуг, допомагає у залученні більшого числа клієнтів, розширення охоплення – мінімально від 10 000 користувачів та від 500 підписників.

Співпраця з цією компанією дозволяє отримувати високий результат майже відразу.

Для складання високоякісного і дієвого контент-плану, спеціалісти агенції розробляють якісні пости з захоплюючими, грамотно написаними текстами, створюють дієві рекламні повідомлення, що швидко привертають увагу підписників, гостей ресурсу, допомагають їм прийняти рішення і виконати цільові дії.

Агенція «SMM-СТУДІЯ» знаходиться в Івано-Франківську, та незалежно від свого розташування, скористатись її послугами є можливість з будь-якого регіону України. Розробка, просування сайтів, соцмереж – це основна діяльність колективу згуртованих фахівців, що добре знають свою справу і орієнтовані на якісний результат і довготривалу співпрацю.

Наявний досвід, відповідальний підхід до справи дозволяє досягати вагомих результатів: за 5 років своєї діяльності компанія провела близько 2000 рекламних компаній, реалізувала більше 230 успішних проектів.

Завдяки ефективному комплексному просуванню бізнесу в інтернеті з допомогою маркетингової агенції «SMM-СТУДІЯ» ви зможете збільшити кількість продажів, розширити базу підписників, зробити свій бізнес більш прибутковим і значно успішнішим.

Ключові слова: смм просування, просування у соціальних мережах, SMM
Спеціалізація: Створення та підтримка персональних аккаунтів в найпопулярніших соціальних мережах. Комплексне обслуговування сторінок.

галерея

Задати питання компанії

Для того, щоб залишити питання, Вам необхідно авторизуватись

Відгуки

Нажаль ще ніхто не залишив відгук

інші адреси

м. Івано-Франківськ, Незалежності, 67
Пн-Пт: 09:00-18:00