інформація про компанію

Фабрика м’яких меблів «Лір» при виготовленні продукції завжди використовує матеріали найвищої якості як вітчизняного так і імпортного виробництва. Несучі каркаси виготовляються із екологічно чистої деревини карпатських лісів. Основою м’яких частин меблів є пружинний блок, що забезпечує швидке відновлення попередньої форми, надійність та довговічність. Еластичні паси, поролон різної густини і товщини, синтепон, войлок і ватін які є екологічно чистим матеріалом і з часом не втрачають своїх властивостей а в поєднанні з іншими компонентами створюють гарний об’єм, забезпечують м’якість та надійність меблів.

Якщо Вас приваблює чистота лінії, досконалість простих або вишуканих форм, комфорт, функціональність й якість - ласкаво просимо в багатогранний світ європейського меблевого дизайну.

Бажання надати допомогу клієнтам у створенні сучасних і класичних інтер’єрів зібрало в 1997 році молодих, сповнених енергії й ідей однодумців, що відкрили студію меблів ”ЛІР”, що вперше представила на українському ринку такі всесвітньо-відомі марки як ROFL BENZ,COR, KETTNAKER.

Меблева галузь з року в рік все більш багатогранно завойовує ринок споживачів. В умовах економіки з ринковими відносинами виробництво меблів додало нового змісту у втіленні ідей для підвищення добробуту населення та виявлення у нього естетичного смаку у створенні комфорту для своїх помешкань.

Меблева фабрика «ЛіР» є невід’ємною ланкою цього процесу на Прикарпатті. Зберігаючи вітчизняні традиції та використовуючи нові технології, враховуючи запити клієнтів підприємство впевнено, починаючи з 1995 року, наростило свій виробничий потенціал. Поступово розширюючи асортимент, застосовуючи принцип «швидкого моделювання» фабрика здобула визнання покупців по цілій Україні. На сьогодні «ЛіР» є одним із найбільших гуртових постачальників м’яких меблів у західному регіоні.

Ключові слова: фабрика м’яких меблів лір, фабрика мяких меблів лір, меблева фабрика лір, дивани від виробника, дешеві меблі, м’які меблі каталог, ліжко-диван купити, дивани івано-франківськ, виготовлення диванів, виробник меблів, виробники меблів в україні, виробництво диванів, всі меблі, диван купити, диван ліжко, дивани в івано-франківську, дивани дитячі, для дітей, дивани кутові, дивани-ліжка, дивані в рожнятові, дизайн івано-франківськ, дитяча мебель, дитячий диван, дитячі ліжка, меблі, діван, дівани, дім меблів, елітні м які меблі, замовити меблі, івано-франківські меблі, каталог меблів з цінами, диванів, каталоги меблів, класичні меблі рожнятів, купити кутовий диван в івано-франківську, кутовий диван, кутові дивани ціна, ліжка для спальні, м’які куточки для кухні, частини, мякі меблі від виробника, магазин меблів, меблеві магазини, меблі від виробника, меблі до вітальні, для дитячої кімнати, для дому, зі складу, у вітальню, меблі івано-франківська, меблі каталог, комфортні, стиль, меблі кутові дивани, меблі на кухню, кухонні, меблі на замовлення ціни у івано-франківську, меблі Україна, україни, франківськ, міні дивани, мягки мебли, мягкі частини, м’які дивани, м’які крісла, нові меблі, офісний диван, офісні меблі, підприємства івано-франківської області, продаж диванів, продажа меблів, салон меблів, світ диванів, спальні ліжка, сучасні дивани, сучасна спальня, углові дивани, українські меблі, фабрика меблів, фото меблів
Спеціалізація: Салон меблів ”ЛІР” виробляє меблі для будь-якої зони квартири з врахуванням всіх вимог. Крім різноманіття асортименту, Вам також запропонують професійну допомогу в створенні інтер’єра, підбору меблів, сходів, аксесуарів. Фірма здійснює гарантійне обслуговування, що включає установку, монтаж, реставрацію меблів.

галерея

відповіді на питання до компанії

Oksana.Kvotchenko@ukr.net 08.11.2022 08:27
Цікавлять кресла комплекта "Гармонія". Розміри, ціна.
Iryna Ilitčuk 11.10.2022 22:13
хочу за там и 2 дивани. зателефонуйте мені будьласка Ірина

Задати питання компанії

Для того, щоб залишити питання, Вам необхідно авторизуватись

Відгуки

Анастасія 24.04.2018 17:00
Цікавить диван типу комфорт 2 вкажіть ціну! Моя ел. пошта для зворотнього зв'язку: toso9000@rambler.ru

інші адреси

Рожнятівський район, с. Сваричів, Довга, 108