інформація про компанію

 Підприємство АVE надає послуги по вивозу сміття (твердих побутових відходів).

Працює на ринку Украіни з 2006 року , на даний час клієнтами є понад 750 000 мешканців в трьох областях Західноі Украіни . Компанія безкоштовно надає мешканцям приватного сектору у користування пластикові контейнери для накопичення відходів – так, як це вже давно практикується в Європі.

AVE – це надійний партнер у розбудові європейської  структури у сфері поводження з відходами.

Ключові слова: вивіз сміття, переробка сміття, переробка та утилізація сміття, безкоштовні контейнери на мусор, безкоштовні контейнери на сміття, вивіз відходів, вивіз мусору, вивіз побутових відходів, вивіз твердих побутових відходів, вивезти сміття, вивезти мусор, забір сміття, контейнери для мусору, контейнери для сміття, контейнери для мусору безкоштовно, контейнери для сміття безкоштовно, послуги по вивозу сміття, прибирання сміття, прибирання мусора, фірма з вивозу стіття, фірма з вивозу мусора, фірми з вивозу мусора, фірми з вивозу сміття, хто вивозить сміття, хто вивозить мусор, хто забирає мусор, хто забирає сміття, які фірми забирають сміття, які фірми вивозять сміття, які фірми займаються вивозом свіття.

Спеціалізація: ВИВІЗ СМІТТЯ: виробничі відходи, менеджмент відходів, великогабаритні відходи, біо-відходи, будівельні відходи, небезпечні промислові відходи, медичні відходи. ПОСЛУГИ ДЛЯ МУНІЦИПАЛІТЕТІВ: обслуговування житлових зон, обслуговування подій, прибирання паркінгів та вулиць. ВТОРИННА ОБРОБКА - будівництво.

галерея

Задати питання компанії

Для того, щоб залишити питання, Вам необхідно авторизуватись

Відгуки

Людмила 09.09.2019 13:12
Добрий день! Я хочу оплатити послугі AVE до кінця 2019 р. ЛИЗОГУБ КАТЕРИНА ВАСИЛІВНА м.КОЛОМИЯ, вул.ГІРНЯКА 26 О/Р 1016400. Дякую.
Юрій 02.09.2019 15:10
Доброго дня! Який раз після машини, в центрі міста робиться велика калюжа, яка на протязі декількох днів нестерпно смердить.... На замітку працівникам, огризаються і зразу їдуть.
Богдан 26.07.2019 10:38
ЦЕ САМА ДЕБІЛЬНІША ОРГАНІЗАЦІЯ AVE,РОБОЧІ ЩО ЗБИРАЮТЬ МУСОР ЛОМАЮТЬ КРИШКИ ІІ МУСОРНИКИ А ВИ МАЄТЕ ПРИВЕЗТИ В МАРШРУТЦІ 40 КМ. ЇМ В КОЛОМИЮ,ПИТАННЯ ЧОГО Я?? Я ЩО ПОЛОМАВ?? ЛЮДИ СТРАШНО НАГЛІ,БУРКАЮТЬ ПО ТЕЛЕФОНІ,ТІЛЬКИ МОЖНА ТАК ЇХ МОЖНА НАЗВАТИ ,СВОЛОЧІ І БАЖАЮ ЩОБ ВАС ВЖЕ ЗАКРИЛИ І ВІДКРИЛИ НОВУ ФІРМУ НОРМАЛЬНУ ... Показати повністю А НЕ З ДАЛБАЙОБАМИ!!!36

інші адреси

Коломийський район, м. Коломия, просп. Грушевського, 119