Віримо, що якісний сервіс буде потрібен завжди!

                                            Простір міста формують його мешканці.

Зараз важливо підтримувати один одного, ділитись досвідом та вчитись адаптовувати свою роботу до теперішніх умов. Бізнес - це завжди ризик та відповідальність. Ми запитали у Taras Kotyk, співзасновника рекрутингової компанії SELECT, як компанія реагує на ситуацію, що склалась (поширення коронавірусу, впровадження карантину), а також які рекомендації він може дати своїм колегам та жителям міста.

“Уже більше двох місяців триває карантин, і кожен бізнес по своєму пристосовується до нових умов. Оскільки ми використовуємо в своїй роботі багато онлайн інструментів, перейти на віддалений режим ми змогли достатньо оперативно, і це не завдало великих труднощів. Чого дійсно бракує, то це живого спілкування всередині команди.

Водночас, ми розуміємо, що разом із карантином почалась економічна криза, яка триватиме і після його закінчення. Це виклик для рекрутингової сфери, оскільки одним із перших кроків будь якої компанії в період економічного спаду це зупинка найму нових працівників. Проте, як показує наш досвід, навіть під час найскладніших криз, попит на висококваліфікованих спеціалістів та управлінців зберігається, а це якраз наша головна спеціалізація.

В цей час дуже важливо залишатись на зв'язку з клієнтами, щоб зрозуміти чим ми можемо бути їм корисні. Зараз працюємо над новими моделями співпраці при підборі персоналу, які будуть максимально ефективними для наших клієнтів у ці непрості часи.

Віримо, що якісний сервіс буде потрібен завжди)”

∙ ∙ ∙
Бізнес-спільнота платформи «Тепле Місто» об’єднує 57 різних компаній.

Залишити Відгук

Для того, щоб залишити відгук, Вам необхідно авторизуватись