УВАГА! Змінено графік роботи ГУ ДПС в Івано-Франківській області та Центрів обслуговування платників.

На період дії постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» Головне управління ДПС в Івано-Франківській області та Центри обслуговування платників працюють за наступним графіком (з технічними перервами для санітарної обробки та провітрювання кожні 2 години на 10-15 хв.):

з понеділка по четвер: з 08.00 год до 17.00 год;

п’ятниця: з 08.00 год. до 15.45 год;

обідня перерва з з 12.00 год до 12.45 год.

Для зменшення скупчення відвідувачів рекомендуємо платникам податків здійснювати візит до Центрів обслуговування платників за попереднім записом на конкретну годину прийому.

Перелік телефонів Центрів, за якими здійснюється попередній запис розміщено за посиланням:
https://if.tax.gov.ua/…/tsentri-obslugovuvannya-platnikiv-…/

В Центр обслуговування платників Івано-Франківської ДПІ для отримання послуг можна записатись на чергу ОНЛАЙН за посиланням:
http://servernew.qsolutions.com.ua:8081/webpreregis…/…/GRIS…

До Центрів платники мають право заходити тільки у захисній масці, гумових рукавичках та після дезінфекції рук. Дезінфікуючі засоби для працівників та відвідувачів розміщені в кожному Центрі. Громадяни, які мають ознаки інфекційних захворювань та без масок у приміщення Центрів допускатися не будуть.

Також передбачено обмеження кількості одночасного перебування людей в залах обслуговування Центрів (на одного працівника Центру – один відвідувач) та дотримання відстані між відвідувачами, які очікують дозволу на вхід до приміщень не менше ніж 1,5 метри.

Приймання усієї вхідної кореспонденції, у тому числі заяв на отримання послуг, здійснюється виключно через скриньки, електронну пошту, режим листування в Електронному кабінеті та поштою.

Нагадаємо, що за допомогою меню «Листування з ДПС» приватної частини Електронного кабінету платники податків мають можливість надіслати лист (запит, звернення тощо) до відповідного органу ДПС у форматі pdf (обмеження 2 МБ).

Вхід до Електронного кабінету здійснюється за посиланням: http://cabinet.tax.gov.ua/

Робота у приватній частині Електронного кабінету здійснюється з використанням електронного цифрового підпису (кваліфікованого електронного підпису), отриманого у будь-якого Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг.