Достукалися… Спортзалам та фітнес-центрам на Прикарпатті дозволили працювати під час адаптивного карантину. Два дні поспіль спортивна спільнота Івано-Франківська страйкувала під адмінбудівлею. Проти рішення комісії з надзвичайних ситуацій щодо чергового закриття закладів фізичної культури і спорту. І це дало результат. На позачерговому засіданні комісія вирішила все ж залишити послаблення і для них.

Вимоги залишилися незмінними – соціальна дистанція, засоби індивідуального захисту та дезінфекції. Крім того, прихильникам фізичних навантажень заборонили тренуватися групами більше 10 осіб. Без обмежень можуть займатися спортом учні дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Окремо – діти віком від 14 років. Натомість «за бортом» залишилися спортивні секції при школах, каже старший тренер 3-ї дитячо-юнацької спортивної школи Ігор Йосипів. Виховувати юних тхеквондистів йому доводиться в орендованому приміщенні. І доступу до нього наразі немає.

Разом зі спортклубами на Прикарпатті дозволили працювати, зокрема, стоматкабінетам, готелям, ресторанам, крамницям, продуктовим та промисловим ринкам. Та якщо кількість хворих надалі стрімко зростатиме, на вимушені канікули підуть усі без винятку, попереджають в ОДА. Тим часом, зважаючи на невтішну статистику пандемії, адаптивний карантин в Україні Уряд продовжив до кінця липня.