Допомога по частковому безробіттю на працівників у відпустці без збереження ЗП: ЯК ОТРИМАТИ?

З 16 липня набрала чинності постанова про надання допомоги по частковому безробіттю через карантин. На період карантину та протягом 30 календарних днів після завершення карантину допомогу отримають застраховані особи (у разі втрати ними частини заробітної плати або доходу через вимушене скорочення робочого часу). А саме:

працівники, які втратили частину заробітної плати або доходу внаслідок вимушеного скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням (скороченням) діяльності;
працівники, які отримують оплату часу простою відповідно до статті 113 КЗпП (крім періоду освоєння нового виробництва (продукції);
працівники, які перебувають у відпустці без збереження заробітної плати відповідно до пункту 3-1 частини першої статті 25 та статті 26 Закону України „Про відпустки” (крім осіб, які отримують пенсію);
ФОП, які є застрахованими особами (крім осіб, які отримують пенсію) та не отримують допомогу по частковому безробіттю на період карантину як працівник.

Розмір допомоги встановлюється за кожну скорочену годину, із розрахунку двох третин встановленого окладу. І визначається, виходячи з фінансових можливостей Фонду зайнятості. Та не може перевищувати розмір мінімальної зарплати.

Виплати такої допомоги здійснюється роботодавцем з першого дня скорочення тривалості їх робочого часу у межах строку зупинення діяльності, але не більше 30 календарних днів після завершення карантину.

Роботодавець або застрахований ФОП може звернутися за отриманням допомоги впродовж 90 календарних днів з дня зупинки чи скорочення виробництва.

Документи, які треба для цього подати, а також детальнішу інформацію читайте у статті за посиланням.