​​

Якщо вже відкрилися ресторани, чи можна святкувати великими компаніями?

Відповідає Наталія Іванченко (Тімко), лікар-епідеміолог Львівської обласної
інфекційної клінічної лікарні, головний експерт Департаменту ОЗ ЛОДА з епідеміології.

“Те, що ресторани й кафе відновили роботу після суворого карантину через пандемію COVID-19, справді може створити враження, що збиратися там великими компаніями вже безпечно. Але це не так. Те саме стосується і великих домашніх святкувань, таких як весілля”, – зауважила лікарка.

Тому експертка наголосила на тому, що слід пам’ятати: коронавірус ніде не дівся. Ви можете бути інфікованим навіть без симптомів, але заразити людину з групи ризику, для якої COVID-19 може стати смертельним.

“Продовжуйте дотримуватися важливих правил: соціальна дистанція, миття рук, маска. Навіть коли ви в масці, дотримуйтеся дистанції щонайменше 2 метри з іншими, часто й ретельно мийте руки. Якщо контактували з хворим, залишайтеся вдома протягом 14 днів після контакту. Зробіть ПЛР-тест, щоб перевірити, чи є у вас COVID-19, на 14-й день з моменту контакту. Якщо ви спілкувалися з людиною, якій поставили діагноз COVID-19, якщо у вас температура, кашель чи утруднене дихання, зателефонуйте лікарю”, – резюмувала експертка.