Задати питання компанії

Для того, щоб залишити питання, Вам необхідно авторизуватись

Відгуки

Роман 10.02.2017 09:59
Хочу подякувати всьому персоналу клініки та безпосередньо своєму лікарю Аллі Володимирівні 5 з плюсом. В клініку потрапив випадково , без рекомендацій та зовсім не жалкую. Пані Алла професійно та безболісно виконала свою роботу, дуже ввічлива та уважна, пояснює все зрозуміло , як медичними термінами так і по-простому. Організація , обслуговування ... Показати повністю та лікування на високому рівні, зручно що рентгенівський апарат в тому ж приміщенні і нікуди не потрібно їздити за знімками. Особисто вставив 11 цирконієвих коронок, швидко, естетично, якість висока та доступна ціна, тому рекомендую ВІП Стоматологію по вулиці Львівській.
Світлана 23.01.2015 10:35
Клініка просто супер!!! Прийшовши сюди я мріяла про голівудську посмішку,яку і отримала.Відношення до клієнта тут дуже тепле, особливий підхід до дітей. Всі речі які повинні бути одноразові і є одноразові.Ціни досить нормальні для такої високої якості роботи.Я дуже боялась стоматологів, але тепер іду з задоволенням і без ніякого страху.Тут будете ... Показати повністю приємно здивовані від лікарів і персоналу,які зможуть навіть посидіти з вашими дітьми поки вам лікують зубки.Я дуже вдячна Гамарнику Андрію Олександровичу.Він не тільки хороший стоматолог,а й щира людина з добрим серцем.ДЯКУЮ!!!!!!!!!
Вікторія 24.10.2014 00:48
Перш,ніж зважитись щось написати про дану клініку перечитала відгуки про них на багатьох сайтах(анонс, мамка,франик).Судячи з цих всіх дописів складається враження,що це справді супер-пупер сучасна стоматологія, але от віртуальні хвалебні оди дещо розбігаються із реальним станом справ.Минулого тижня мій хлопець Володя відвідав цю клініку.Дівчатка молоді , відповідно без досвіду і ... Показати повністю як наслідок діагноз поставити вірно не змогли –сказали зуб виривати,але відправили його,бо вони НЕ РВУТЬ,хоча всюди пише, що рвуть!Дякувати Богу лікар , до якого ми потрапили успішно той зуб ЛІКУЄ.Розумієте-лікує, а не вирвав!.Ще мене неприємно вразив їхній головний лікар. Випадково стала свідком його скандальної переписки на форумі"мамка" із якоюсь дівчиною"уліточка".Це страшенне позорисько, коли керівник клініки ще чоловік до всього, опускається до якихось таких речей-істерить, псіхує,щось доказує.Ну як баба!Чесне слово!Бідна дівчина доказує, що вона в них лікувалась, а він репетує, що її не було.Там він пише , що дітей не лікує, а тут пишуть, що лікує!Одним словом ОБМАНЮЮТЬ!Прізвища хлопця вказувати не буду, щоб уникнути репресій Гамарника!

інші адреси

м. Івано-Франківськ, Львівська, 13
м. Івано-Франківськ, Коновальця, 147