інформація про компанію

ВАШЕ ЗДОРОВ’Я В НАДІЙНИХ РУКАХ — ОСТАШ ОКСАНА ПРИВАТНИЙ ЛІКАР - ТЕРАПЕВТ

Закінчила з відзнакою Івано-Франківський державний медичний інститут у червні 1977 року.

За звітний період працюю за ліцензією Міністерства охорони здоров’я України. Вид діяльності: медична практика — терапія. Веду прийом як лікар - терапевт.

З 1990 року прийнята лікарем-завідувачем Івано-Франківського поліклінічного відділення спільного радянсько-австрійсько-американського підприємства „Свенас”, що було передане республіканському науково-практичному центру біомедичних технолоґій, який у квітні 1992 року реорганізований в СП „Медісса”.

На посаду лікаря-завідувача відділення СП „Свенас” була переведена з посади лікаря-кардіолога обласного кардіологічного диспансеру, де одночасно була позаштатним кардіологом міськздороввідділу (міським кардіологом).

ПРОВОДИМО РЕАБІЛІТАЦІЮ УЧАСНИКІВ "АТО" - БЕЗКОШТОВНО!

Регулярно виступаю по обласному радіо в рубриці „Здоров’я”. 
ТЕХНОЛОҐІЇ ТА МЕТОДИКИ ЛІКУВАННЯ

Крім лікування традиційним способом, як допоміжний, використовую гомеопатію, а також сучасні досягнення квантової фізики — комплекс медичний експертний ТУ УЗЗ. 1-2138413028-001-2003, свідоцтво про державну реєстрацію №-3504/2005, який сертифікований у ряді європейських країн.


Комплекс медичний експертний (КМЕ) «Помічник лікаря» (Doctors Assistant) — це принципово новий спосіб зчитування інформації про фазовий стан електромагнітного поля людини, який ґрунтується на розробленій вченими Прістонського університету в США теорії спектрального аналізу.


Спектральний аналіз використовується в оборонній галузі — пасивна радіолокація, шумовий радіозв’язок, спектральний аналіз гідроакустичних сиґналів й інше.


КМЕ «Doctors Assistant» — принципово новий вид спектрального аналізу, оскільки тут використовується аналого-цифровий перетворювач широкополосний, реверсивний, що поєднаний з математичним апаратом вейвлет-перетворення, який забезпечує можливість динамічного зчитування інформації.


Як результат при зчитуванні інформації отримується об’ємний багатофазовий сиґнал у дуже широкому діапазоні частот від 0,001 Гц до 386 ГГц, досягається стабільність і лінійність амплітудно-частотної характеристики сиґналу з похибкою менше трьох відсотків у всьому діапазоні частот, що забезпечує точність і стійкість отриманих результатів.


Окрім того, вперше в світовій практиці використано новий вид спектрального аналізу, так зване вейвлет-перетворення — сиґнал, який отримується апаратом, має вигляд багатомірної, а саме, трьохмірної фігури тривалістю 3 секунди і складається з трьох мільйонів сімсот тисяч площин, що обертаються. Необхідність отримання такого складного сиґналу зумовлена потребою точного за якістю й максимального за об’ємом результату обстеження.


А однофазовий одноплощинний спосіб зчитування інформації за методом Фоля не несе потрібного об’єму даних про стан людини.


Маючи дані конкретного пацієнта, апарат порівнює їх із базою даних, яка складається зі 120 тисяч маркерів — портретів біологічних об’єктів: віруси, бактерії, гриби, алергени, органні препарати різних органів і систем у нормі й при різних патологічних станах, фітопрепарати, препарати з тварин, комах, мікроелементи, макроелементи, гормони, нейромодулятори, гомеопатичні препарати, гельмінти, екологічні забруднювачі, шкідливі хімічні сполуки, побутова хімія та багато інших.


Таким чином, апарат дозволяє вийти на етіологію й механізми розвитку проблем зі здоров’ям, тобто, на причини хвороби.


Лікування — це особлива властивість КМЕ, що полягає в корекції спектрально-частотних характеристик електромагнітного поля людини і дозволяє допомагати тоді, коли традиційна медицина має значно менше можливостей.


Усі апаратні засоби в медицині, що використовують спектральний аналіз, такі, як магнітно-резонансна томографія, ультразвукове дослідження й інші, є активними, тобто при їх використанні істотно змінюється електромагнітне поле людини, тому що вони випромінюють певні сиґнали й аналізують відбиті коливання від тих чи інших тканин організму. Їх можна порівняти з радіолокатором, який випромінює радіохвилі й визначає положення об’єкта за допомогою відбитих від нього радіохвиль, але при цьому істотно змінює параметри об’єкта, що досліджується.


КМЕ є пасивним методом аналізу об’єкта, тобто знімає характеристики, не змінюючи їх, як, наприклад, в електрокардіографії й електроенцефалографії.


Наступними характеристиками методу є:
– безконтактність — давач знімає інформацію з відстані 25 см;
– унітопічність — результати отримуються з любої точки організму;
– швидкість і точність — протягом трьох секунд проходить аналіз по 120 000 параметрах;
– стійкість до електромагнітного шуму — якість отриманих результатів не залежить від впливів джерел електромагнітних випромінювань, що дуже важливо в даний час;
– компактність — апаратний комплекс КМЕ, розроблений на основі ноутбука, тому його можна використовувати, як у домашніх, так і в польових умовах, на виробництві й у всіх видах транспортних засобів, включаючи космічні апарати.

 

МОЖЛИВОСТІ МЕТОДУ

Особливу увагу хочу звернути на вражаючі результати в лікуванні коксартрозів.


Є цілий ряд пацієнтів, яким вдалося повернути зір при дегенеративних захворюваннях сітківки, в той час, коли офтальмологи переконували їх у тому, що їм треба змиритися з втратою зору і готуватися до ще гіршого.


Варто звернути увагу на низку випадків значного покращення слуху при отосклерозах, невритах слухових нервів у тих пацієнтів, які вважалися безперспективними.


Отримані просто неймовірні результати при лікуванні, як, наприклад, у хворого з рестенозом двох коронарних артерій (81% і 86%) після аортокоронарного шунтування (м.Владімір, Росія).


Є випадок відновлення внутріутробного розвитку легень у плода з діагнозом: аплазія обох легень, декстрокардія. Через 12 тижнів лікування всі ознаки відсутності легень у плода зникли. Народився здоровий хлопчик (м.Рахів, Закарпатська обл.).


Гострий тромбоз центральної вени сітківки. При втраті зору 60% зір відновися до 100%. На очному дні все повернулося до норми.


Діабет ІІ типу — захворювання, яке успішно лікується з допомогою спектрально-динамічних хвильових технолоґій. Є більше 15 випадків довготривалої (5 років і більше) нормалізації вуглеводного обміну та відновлення чутливості до інсуліну, що дозволило зняти діагноз: цукровий діабет ІІ типу, середнього й важкого ступеня важкості.

Хворий А., 39 років — синдром Марфана, персистуюча форма тріпотіння передсердь. ХНК - ІІА - ІІБ. Після лікування відновився синусів ритм, ХНК – 0; дуже добрі результати при лікуванні, тобто пізньої реабілітації через 3-4,5 років ЦВЗ, а також при лікуванні ХНК - ІІА, ХНК - Б і багато-багато інших.

Ключові слова: Осташ О.В. Нетрадиційна медицина Нетрадиційні методи оздоровлення Народна медицина Апарат барс Апарат оржельського Біорезонансна хвильова терапія Діагностика Лікар терапевт вищої категорії Лікувальний комплекс дін 5 Лікування імпотенції Лікування інфекційних захворювань Лікування ішемічної хвороби серця Лікування алергічних захворювань Лікування бронхіту Лікування гіпертонічних хворіб Лікування гастриту, виразкової хвороби Лікування геморою Лікування гломерулонефритів Лікування гормональних розладів Лікування депресії Лікування дистонії Лікування дцп Лікування епілепсії Лікування запалення матки Лікування затримки психічного і фізичного розвитку Лікування калькульозних пієлонефритів Лікування міокардитів Лікування неврозів Лікування нетрадиційна медицина Лікування отруєнь Лікування післянефриту Лікування панкреатиту коліти Лікування постінсультних станів Лікування простатиту Лікування псоріазу Лікування стенокардії Лікування судомних синдромів Лікування травм Лікування фіброміоми матки Лікування хвороб бронхолегеневого апарату Лікування хвороб лор органів Лікування хвороби щитовидної залози Лікування хронічних хвороб Лікування хронічного гепатиту Лікування циститу Метод сарчука Метод фоля Методи нетрадиційної медицини Попередження ожиріння Попередження старіння Спектрально динамічна медична технологія Хвильова резонансна терапія і діагностика Хвильова резонансна терапія і діагностика апаратом барс
Спеціалізація: Спектральний аналіз - медична лікувально-діагностична технологія. Нетрадиційна медицина, хвильова резонансна терапія і діагностика. Лікування хвороб ЛОР-органів, бронхолегеневого апарату, ішемічних хвороб серця, стенокардії, виразкових хвороб, хронічних гепатитів, панкреатитів колітів, алергічних захворювань, психічних розладів.БЕЗКОШТОВНА РЕАБІЛІТАЦІЯ УЧАСНИКІВ "АТО".

Задати питання компанії

Для того, щоб залишити питання, Вам необхідно авторизуватись

Відгуки

Нажаль ще ніхто не залишив відгук

інші адреси

м. Івано-Франківськ, Військових Ветеранів, 14/2-й пов.
Пн-Пт: 10:00-17:00