інформація про компанію

СВІТ ФОТО в одному професійному центрі


 Фотостудія    Фототовари    Фотопослуги    Рами на замовлення    Канцтовари    Іграшки 

 

   Завдяки старанням та відслідковуванням стану фото-ринку, як вітчизняного так і зарубіжного було досягнуто перших успіхів. Про «Сако» почали говорити, як про людей , які надають фото послуги на  високому рівні і з високою культурою обслуговування.

   Поступово вивчаючи досвід зарубіжних колег та пристосовуючи його до реалій вітчизняного ринку, вдалося відкрити філії в районі, а потім в області.

   З кожним роком «Сако» розширює не тільки географічні межі, але й асортиментний ряд продукції для максимального задоволення потреб споживачів. Так, окрім основного напрямку роботи на ринку фототоварів та фото послуг, компанія «Сако» займається продажем канцтоварів, іграшок, феєрверків.

   Особливе місце серед послуг компанії займає продукція  – виготовлення рамок на замовлення. Вдале оформлення фотографій, вишивки, ікон, картин  в багет і паспарту може значно посилити враження від них.

   Логотип компанії, який є в певній мірі і слоганом  – «Світ фото в одному професійному центрі» – свідчить тільки про одне, що звернувшись до нас, Вам нададуть повний спектр якісних послуг.

  Ми збережемо Ваші щасливі миті на довгі роки…

м.Долина, пр-т Незалежності 3а, тел. (03477) 2-76-99

м.Коломия вул. Грушевського, 59, тел. (03433) 5-48-22

м.Надвірна, вул. Мазепи 4/1,тел.(099) 73-99-531

м.Івано-Франківськ, вул.Грюнвальдська, 14, тел. (0342) 50-57-52

Спеціалізація: Фотостудія. Фототовари. Фотопослуги. Рами на замовлення. Канцтовари. Іграшки.

галерея

Задати питання компанії

Для того, щоб залишити питання, Вам необхідно авторизуватись

Відгуки

стефанія 24.05.2018 20:01
Рамку виготовили не по замоленню, яку собі захотіли. Повний бардак. Не рекомендую!
Володимир 17.04.2018 11:34
Працівник не правильно ввів замовлення на виготовлення рамки при цьому зробили рамку без паспарту, а не як домовлялися. При виявленні помилки чітко сформулювали позицію, що: "так було створене замовлення", хоча ніяких квитанцій та бланків замовлення ніхто на перевірку не давав; тим паче замовлення створював сам працівник, а не ми самостійно. ... Показати повністю Запропонували виготовити нову рамку, а стару: "залиште собі, будете мати на фотографію". Не рекомендую для подальшої співпраці, а тим паче платити гроші наперед при замовленні послуг.

інші адреси

Калуський район, м. Калуш, Лесі Українки, 15А
м. Івано-Франківськ, Січових Стрільців, 13А
м. Івано-Франківськ, Вовчинецька, 225 (Велес)
м. Івано-Франківськ, Незалежності, 6
м. Івано-Франківськ, Грюнвальдська, 14Б