інформація про компанію

Для виготовлення продукції підприємство використовує матеріали найвищої якості вітчизняного так імпортного виробництва. Несучі каркаси виготовляються з екологічно чистої деревини карпатських лісів.

Дизайн меблів різноманітний як і асортимент: чіткі лінії та округлі форми, класика та сучасність, традиційність та новизна. Різновид кольорових рішень. Рішення кожної колекції визначається смаком та споживчими вимогами цільової групи покупців, на яких вона розрахована.

Основою мяких частин меблів є пружинний блок, що забезпечує швидке відновлення попередньої форми, надійність та довговічність. Еластичні паси, поролон різної густини і товщини, синтепон, войлок і ватін, які є екологічно чистим матеріалом і з часом не втрачають свої властивостей. А у поєднанні з іншими компонентами створюють необхідний об’єм, забезпечують якість та надійність наших меблів.

Наша меблева фабрика - виробник широкого асортименту корпусних та м’яких меблів для житлових приміщень, готелів та офісів, розширює дилерську мережу та запрошує до співробітництва меблеві салони, магазини, гуртовні на взаємовигідних умовах.

ПМ Меблі, ПП Михайлишин Михайло Васильович.

Спеціалізація: Широкий асортимент м’яких та корпусних меблів: кухонні кутки, комп’ютерні столики, м’які кутки для спальні, вітальні, дитячих кімнат та ін.

галерея

Задати питання компанії

Для того, щоб залишити питання, Вам необхідно авторизуватись

Відгуки

Нажаль ще ніхто не залишив відгук

інші адреси

Рожнятівський район, смт. Брошнів-осада, 22-го Січня, 63