інформація про компанію

 ПП"МЕЛЬНИК-ХЛІБ (БРОШНІВСЬКА ХЛІБОПЕКАРНЯ) ПРАЦЮЄМО ПОНАД 15 РОКІВ НА РИНКУ

БІЛЬШЕ 50 НАЙМЕНУВАНЬ ПРОДУКЦІЇ

Якість продукції відповідає Державним стандартам та технічним умовам є також власна контрольно-виробнича лабораторія

Створена власна мережа хлібобулочних кіосків та магазинів у Івано-Франківській області та за її межами.

Спеціалізація: Виробництво хлібобулочних виробів. Роздрібна торгівля хлібом, випічкою та хлібобулочними виробами. Продаж хлібопекарського обладнання.

галерея

відповіді на питання до компанії

Наталія Веретко 31.05.2020 19:48
Добрий день. Скажіть будь ласка чи може вам потрібно продавця .?Я проживаю у м.Ів.франківськ.
Зіновія Мельник 06.03.2020 19:08
Можливо потрібен продавець у кіоск в м.Івано-Франківськ?
Tanya Chepil 25.02.2020 11:39
Доброго дня чи потрібен вам продавець консультант в магазин в місті Івано-Франківськ?

Задати питання компанії

Для того, щоб залишити питання, Вам необхідно авторизуватись

Відгуки

Олесь Миронюк 30.08.2023 16:12
Доброго дня. Ми з дружиною туристи з Волині, віддихали в гарному містечку Верховина, Івано-Франківської області. Непріємний момент залишився від вашого кіоска БХП, біля пожарної. Так от продавчиня у кіоску розпивала вино з якімось чоловіком прямо у кіоску і скількі б раз ми не заходили, це було систематично. А саме найбільше ... Показати повністю вразило те, що коли ми біля пожарної чекали на таксі, то продавчиня вискочила з кіоска і штовхнула в спину жінку, яка проходила повз кіоска. Жінка упала на проїжжу частину. Я не розумію, що робить в такій крутій компанії така неадекватна особа. Реагуйте, бо загубите авторитет 100%. Дякую за увагу! І не видаляйте відгук!!!!!
Сергій 29.09.2019 21:05
я відпочивав в Східниці ваш хліб супер !!!!!!!!!
Оксана 09.09.2019 15:00
Нажаль, власник не звертає уваги на те хто продає його продукцію. В Івано-Франківську на вул.Василіянок є теж кіоск БХП, в якому працює відверта хамка. Вже не вперше хамить, коли я зробила зауваження - так почала кричати, що я й не очікувала такого. Коли я сказала, що не буду брати хліб ... Показати повністю забрала хліб, не повернула кошти, ще й звинуватила мене в тому, що явимагаю в неї грошіііі!!!??? Книгу відгуків не дала(Сказала що немає) Як це так??? Точка продажу нема всіх необхідних документів??? Вже не говорю за касовий апарат, термінал і ін. Я навіть не прошу приймати міри... бо напевне адміністрація на даному під-ві такаж. Шкода... з такими "людьми" живемо поруч ні поваги один до одного ні вибачень... це українці???? 42464

інші адреси

Рожнятівський район, смт. Брошнів-осада, 22-го Січня, 37