інформація про компанію

Підключення до мережі Internet. Організація та підтримка віртуальних мереж. Мультимедійні дзвінки через IP мережу (VoIP). Створення Web-сайтів будь-якого рівня складності. Розміщення (хостинг) та підтримка сайтів. Реєстрація доменних імен.

АКЦІЇ  ТАРИФИ   ПІДТРИМКА   ЗАПИТАННЯ               

Компанія UTeam™ - це Інтернет Сервіс Провайдер Івано-Франківська, який успішно працює на ринку інформаційних і телекомунікаційних технологій з 2007 року та динамічно розвивається.

Oсновна мета компанії - побудова міської та регіональної багатофункціональної мультисесійної мережі, яка дозволить користувачам компанії отримувати, окрім найякіснішого доступу до всесвітньої мережі Інтернет, доступ до:

 • аудіо- та відео- контенту з локальної мережі (IPTV, VoD, FM і аудіо трансляція);
 • IP-телефонії;
 • обміну файлами;
 • ігрових серверів.

Мережа UTeam™ побудована на обладнанні визнаних лідерів Cisco Systems, Foundry та інших.

Ми будуємо нашу мережу використовуючи найсучасніші оптоволоконні технології. "Оптика" використовується не тільки на магістральних каналах. Кожен будинок підключений за допомогою оптики, реалізовуючи таким чином модель FTTB (Fiber to the Building) "Оптика до будівлі". Така технологія дозволяє надавати користувачам компанії високу якість послуг та отримувати Інтернет з швидкістю до 1Гбіт/с, яка є недоступною для інших застарілих технологій та є конкурентною перевагою нашої компанії порівняно з іншими провайдерами.

Топологія (побудова) нашої мережі якомога наближується до класичної схеми "зірка", що зводить до нуля затримки при передачі даних.

Основне правило, яким керується наша компанія - надання послуг Інтернет якомога ширшому колу клієнтів. Ми завжди орієнтуємося на довгострокову співпрацю, розуміючи, що це можливо тільки за умови дотримання принципів етики і максимальної віддачі при спілкуванні з клієнтами. Ми пропонуємо нашим клієнтам не тільки якість послуг і унікальність рішень, але й індивідуальний підхід, прозорість роботи на всіх етапах, а також захист інтересів клієнта.

Широкий спектр цінових тарифів, дасть вам змогу користуватись високоякісними послугами нашої компанії так, як це вигідно саме вам. Кожен клієнт у нас зможе обрати найвигідніші умови співпраці, не зважаючи чи це велика корпорація, чи звичайний користувач.

Ми завжди стежимо за ситуацією на ринку і використовуємо передові технологічні рішення, що дозволяє нам постійно пропонувати своїм абонентам більш дешеві тарифні плани та високу якість послуг.

Ми забезпечуємо необмежений по трафіку і часу доступ в Інтернет на швидкостях на будь-який смак з поділом на український і закордонний трафік.

Ми завжди йдемо назустріч користувачам, постійно знижуючи тарифи та проводячи привабливі акції.

Наші безлімітні тарифні плани дійсно відповідають заявленим швидкостям і не мають прихованих обмежень.

Компанія UTeam™ веде соціально відповідальну діяльність та завжди є активним учасником багатьох соціальних проектів.

Враховуючи, що безпека є одним з пріоритетів для мешканців Івано-Франківська, наша компанія розпочала реалізаціюпроекту "Безпечне місто", який має на меті встановлення відеокамери зовнішнього спостереження в мікрорайонах, що за прикладом європейських міст значно підвищить рівень безпеки мешканців міста. Планується подальше поетапне збільшення кількості камер.

Компанія UTeam™ розширяє свої послуги бездротового зв’язку! Ведеться активна розбудова мережі і покриття міста бездротовим зв’язком! Збільшується кількість хотспотів!

Існуючі абоненти мають змогу користуватися вдома, використовуючи підключення через оптичну мережу і, одночасно, в межах міського покриття бездротовим зв’язком Wi-Fi, використовуючи свої вхідні дані для підключення (логін і пароль). Користувачі, які не є нашими абонентами, також можуть користуватися послугою Wi-Fi, але на меншій швидкості.

Наш спектр послуг і можливостей, що надаються, постійно розширюється, а їх характеристики поліпшуються відповідно до технологічних інновацій та потреб клієнтів, що зростають:

 • підключення до мережі Інтернет через високошвидкісні оптоволоконні та радіо- канали зв’язку;
 • організація та супровід віртуальних мереж (VPN);
 • доступ до локальної комп’ютерної мережі;
 • побудова та супровід оптоволоконних мереж;
 • оренда каналів зв’язку;
 • реєстрація доменних імен;
 • розробка, розміщення та підтримка web-сайтів;
 • продаж спеціалізованого обладнання;
 • системи відео нагляду;
 • ігрові сервери;
 • IPTV - IP телебачення надвисокої чіткості, яке дозволяє отримати недоступне для інших технологій якісне телевізійне зображення на телеекранах великих розмірів;
 • IP - телефонія.

Головним в нашій діяльності є не техніка, не наш персонал, не керівництво компанії, а Ви - наш клієнт!

Підключіться вже сьогодні, і Ви самі зможете переконатися в доступності сучасних найякісніших телекомунікаційних послуг!

Ключові слова: Uteam, U-team, Ютім, Ю-тім, U’team, інтернет провайдери, інтернет-провайдер Ютім, інтернет-провайдер Uteam, прокладка та монтаж телекомунікацій, прокладка телекомунікацій, підключення інтернету, підключити інтернет Ютім, підключити інтернет Uteam, проведення інтернету, проведення інтернету від Ютім, проведення інтернету від Uteam, інтернет Ютім, інтернет Uteam, інтернет від Uteam, інтернет від Ютім,  провести інтернет Ютім, провести інтернет Uteam, провайдер Ютім, провайдер Uteam, доступ до інтернету, мережа інтернет, прокладка телекомунікаційних мереж, монтаж телекомунікаційних мереж, інтернет Ютім, інтернет від Ютім, інтернет від Uteam, інтернет провайдер Ютім, інтернет провайдер Uteam, домашній інтернет Ютім, домашній інтернет Uteam, домашній інтернет від Ютім, домашній інтернет від Uteam, телекомунікаційні послуги від Ютім, телекомунікаційні послуги  від Uteam
Спеціалізація: Швидкісний інтернет. Цифрове телебачення. ІР телефонія.

Задати питання компанії

Для того, щоб залишити питання, Вам необхідно авторизуватись

Відгуки

Анастасія 07.02.2019 21:24
Самий поганий інтернет провайдер. Платимо 135 грн це 100мб, а на справі навіть фільм не може загрузитися. Зробили перевірку працює лише 30мб.(підключений лише 1 прилад, це телевізор) Як таке можливо? Намахують дуже. Буду змінювати провайдера Може хтось знає, де можна скаргу написати на цю компанію?
Ярослав 04.01.2018 16:10
Кончений інтернет. Намахують людей. Пишуть що акція, плати за 12 місяців отримуєш 14,хрен все розвод. Уроди!!!
Роман 07.09.2017 18:16
Один з найгірших провайдерів в Івано-Франківську. Постійні обриви, неадекватна підтримка. Порізані порти (ftp, sip, vpn, iptv). Всі проблеми зводяться до: "проблеми на вашій стороні" або "заблоковано з метою вашої безпеки".

інші адреси

м. Івано-Франківськ, Тролейбусна, 2А
Пн-Пт: 09:00-18:00
м. Івано-Франківськ, Молодіжна, 52
Пн-Пт: 09:00-18:00