інформація про компанію

"Захід-Дах" вже понад 10 років успішно займається реалізацією та монтажем покрівельних матеріалів, надає консультації щодо проектів покрівлі. Наші працівники щомісячно проїжджають 10-12 тис. км, доставляючи покрівлю та інші товари у різні куточки Західної України.

Отриманий нами багаторічний досвід дозволяє знаходити підхід до кожного клієнта, щоб якомога якісніше задовольнити його потреби. Про це свідчить довіра сотень наших клієнтів.

Постійно розвиваючись та вдосконалюючись, ми ставимо за ціль зрозуміти ваші мрії та реалізувати їх сповна. Навіть якщо ви ще не зовсім знаєте, якого даху хочете, ми запропонуємо найкращі варіанти.

Ми ведемо співпрацю з більшістю областей Західної України, зокрема з Івано-Франківською, Тернопільською, Чернівецькою, Львівською та Закарпатською.

ПЛАНУВАННЯ

На першому етапі нашої співпраці ми безкоштовно проводимо заміри та підраховуємо потрібну кількість та вартість матеріалів.

ДОСТАВКА

Безкоштовно доставляємо вам замовлений товар протягом кількох днів (не довше тижня).

РОБОТА

При необхідності ми надаємо послуги монтажу покрівлі (тривають до тижня часу).

УТИЛІЗАЦІЯ

Після завершення монтажних робіт ми "купимо" у вас залишки матеріалів за тією ж ціною, що купували Ви.

"Захід-Дах" наголошує, що працюючи з Вами ми будемо професійними та відданими!
Ключові слова: металочерепиця, натуральна черепиця, бітумна черепиця, композитна черепиця
Спеціалізація: Металочерепиця. Металопластикові вікна та двері. Керамічна черепиця. Профнастил - алюцинк. Водостічні системи. Дахові вікна (VELUX). Весь комплект для даху. Монтаж дахів. Заміри та доставка БЕЗКОШТОВНО. Гарантована якість.

галерея

Задати питання компанії

Для того, щоб залишити питання, Вам необхідно авторизуватись

Відгуки

Нажаль ще ніхто не залишив відгук

інші адреси

м. Івано-Франківськ, Дзівінського, 1А (ріг Тисменицької)