інформація про компанію

Сервісний центр VIESSMANN та HERZ.

Продаж котлів, опалювальної техніки.

Проектування, продаж, монтаж, сервіс.

Монтаж сонячних колекторів та теплових насосів.

Монтаж сантехнічних приладів.

Для того щоб в люту зиму відчувати себе в своєму будинку комфортно і затишно, потрібно заздалегідь продумати систему опалення. Безумовно, купити котел для труднощів не складе, проте, як зрозуміти, який з них потрібен саме Вам?

Перша і головна характеристика - вид палива. Залежно від нього опалювальне обладнання і ділиться на газове, електричне, твердопаливне, рідкопаливне і комбіноване, конденсаційне. Якщо визначити рейтинг котлів опалення по дешевизні палива, то на вершині топа будуть саме газові моделі. Слідом за ними підуть твердопаливні - ті, що використовують дрова і вугілля. На третьому місці опиняться рідкопаливні, що працюють на солярці і відпрацьованому маслі. І найдорожчий метод обігріву - використовувати електричний аналог. Ціна, втім, не єдина їхня відмінність. Ось основні переваги кожної конструкції:

Газовий котел. Відмінний варіант для приміщень з центральною системою газопостачання. Обігріваючи найбільше приміщення, такий котел додатково може і нагрівати воду. Абсолютна безпека, безшумність, простота в експлуатації, максимальна економічність і автономність - роблять ці водогрійні котли універсальними.

Твердопаливний котел. Не залежачи ні від електрики, ні від газопроводу, він вимагає чималих зусиль в обслуговуванні. Приміром, в першу чергу, для такого котла потрібно заготовити паливо - вугілля, дрова, торф’яні брикети. До того ж і процес безпосереднього опалення не можна пустити на самоплив: з періодичністю не менше ніж кілька годин доведеться підкидати дрова. Відрізняються такі котли матеріалом теплообмінника. Так, чавунні моделі більш довговічні, але не захищені від постійних перепадів температур, в результаті яких можуть потріскатися. Сталеві - не такі тендітні, але корозії піддаються швидше.

Електричний котел. Такий агрегат - не кращий варіант для обігріву великих приміщень, так як це задоволення не з дешевих. Втім, в якості додаткового водогрійного джерела, даний котел підійде як найдоречніше. А його скромні габарити дозволять знайти місце в будь-якій квартирі.

Жидкотопливний котел. Потужності даного котла вистачить, щоб обігріти велике приміщення, однак для функціонування цього пристрою потрібен димар і окреме приміщення.

Комбіновані котли. Варіант для тих, хто ніяк не може визначитися з паливом. Ця модель працює як на рідких видах палива, так і на твердих - будь то солярка або звичайні дрова.

Конденсаційний котел. Котел отримує тепло з пари, утвореного при згорянні палива. Витрата палива при цьому процесі мінімізується, зате ефективність обігріву, навпаки, збільшується.

Продажем різних видів котлів займається наш магазин. Ознайомившись з асортиментом опалювального обладнання, Ви зможете швидко і легко визначитися, яке з них потрібно саме Вам і придбати його.

Ключові слова: Тепло-техно  Продаж і монтаж систем опалення  Твердопаливні котли  Опалювальна техніка  Котли  Продаж систем опалення Продаж опалювальної техніки  Монтаж опалювальної техніки  Монтаж систем опалення  Котли  Котел твердого палива  Danfoss  Herz Viessemann  Viessmann  Wilo  Авторизований сервісний центр viessmann  Віесман  Віессманн  Віло  Водопостачання  Водопостачання Газові котли  Герз  Данфос  Данфосс  Каналізація  Консультації опалювальна техніка  Котли  Купити котел  Монтаж водопостачання Монтаж сантехнічних приладів  Монтаж систем водопостачання  Монтаж систем опалення  Монтаж системи опалення  Монтаж сонячних колекторів  Монтаж теплових насосів  Обслуговування котлів  Опалювальна техніка  Продаж котлів  Продаж опалювальної техніки Продаж систем водопостачання  Продаж систем опалення  Проектування систем водопостачання  Проектування систем опалення Радіатори vogel&noot  Рекомендації щодо користування котлами  Рекомендації щодо користування опалювальною технікою  Сервісне обслуговування herz  Сервісне обслуговування viessemann  Сервісне обслуговування віесман  Сервісне обслуговування віессманн 

Спеціалізація: Системи опалення. Котли. Водопостачання. Каналізація. Проектування.

галерея

Задати питання компанії

Для того, щоб залишити питання, Вам необхідно авторизуватись

Відгуки

Нажаль ще ніхто не залишив відгук

інші адреси

м. Івано-Франківськ, Короля Данила, 21/3