інформація про компанію

Компанія «Насосенергопром» з 1994 р. успішно та професійно займається реалізацією насосного обладнання, електродвигунів, запірно-регулюючої та запобіжної трубопровідної арматури. В умовах жорсткої конкуренції 20-річний досвід роботи на ринку, професіоналізм, наполегливість і висока кваліфікація наших фахівців, дозволяють нам співпрацювати з більш ніж 3500 надійними і добросовісними партнерами.

Всі зусилля співробітників спрямовані на підтримку заслуженого авторитету компанії серед постійних та потенційних клієнтів та отримання високої оцінки своєї діяльності. В умовах постійного зростання цін на енергоносії - актуальна проблема вибору сучасного, надійного в експлуатації енергозберігаючого обладнання. Досвідчені фахівці компанії завжди допоможуть підібрати обладнання, враховуючи всі побажання замовника, а також індивідуальні особливості кожного об’єкта.

Ми зацікавлені в співробітництві як з роздрібними покупцями, так і з гігантами промислової індустрії. Тому індивідуально підходимо до кожного клієнта і пропонуємо гнучку систему знижок.

Основними напрямками діяльності компанії «Насосенергопром» є:

-         продаж промислового та побутового насосного обладнання вітчизняних і відомих закордонних виробників – Pentax, Wilo, Grundfos, ГМС – насосы, Saer, Lowara, Pedrollo, Calpeda та інших.

-         продаж запірної трубопровідної арматури – засувки чавунні та стальні, затвори, клапани, крани кульові латунні, чавунні і стальні, вентилі, фланці, відводи, переходи.

-         продаж запобіжної та регулюючої арматури – запобіжні клапани, регулятори тиску, потоку, лічильники води.

-         продаж електродвигунів загальнопромислового та вибухозахищеного виконання.

-         продаж вентиляторі, компресорів тиском до 350 бар, пристроїв захисту та керування роботою електроустановок, кабельно-провідникової продукції.

НАСОСИ, ВЕНТИЛЯТОРИ, КОМПРЕСОРИ

Ключові слова: Насос енерго пром Насос енергопром Насосенерго пром Неп Nep Вентиляційні системи Продаж та обслуговування електродвигунів Кондиціювання, вентиляція Металопродукція Насосна техніка Нафтогазове обладнання Теплопостачання Промислове обладнання та автоматика Продаж і монтаж систем опалення Системи вентиляції Вентилятори Промислова вентиляція Вентиляція Вентиляція повітря Вентиляция Електродвигун Електричний двигун Ремонт електродвигунів Продаж електродвигунів Сервіс електродвигунів Обслуговування електродвигунів Кондиціонери Вентиляція Кондиціонер Кондиціювання повітря Вентиляція повітря Системи кондиціонування Системи кондиціювання Вентиляция Продукція з металу Металовироби Вироби з металу Металеві вироби Металева продукція Металічні вироби Металічна продукція Насоси Насос Насосне обладнання Обладнання для нафтогазової промисловості Постачання теплової енергії Централізоване теплопостачання Промислова автоматика Автоматика для промисловості Обладнання для промисловості Опалювальна техніка Котли Продаж систем опалення Продаж опалювальної техніки Монтаж опалювальної техніки Монтаж систем опалення Системи опалення Опалення Система опалення Продаж системи опалення Монтаж системи опалення Автономні станції Водоочистка для будинку Встановлення насосів Де купити насос Дешеві насоси Досвідчені фахівці Компресори Монтаж насосів Насосні станції Продаж насосного обладнання Фільтри для насосів Як насос купити Якісні насоси Який насос вибрати
Спеціалізація: промислове обладнання: насоси, електродвигуни, запірна арматура, компресори, вентилятори.

галерея

Задати питання компанії

Для того, щоб залишити питання, Вам необхідно авторизуватись

Відгуки

Нажаль ще ніхто не залишив відгук

інші адреси

м. Івано-Франківськ, Коновальця, 227А, корп. 2