інформація про компанію

ТОВ «ЛУКА» працює на ринку будівельних матеріалів та послуг з 1995 року. Багаторічний досвід та високий рівень професійної підготовки дали нам можливість стати одним із лідерів ринку Західної України.

Сьогодні ми можемо запропонувати такі товари :
• Сайдинг та софіт.
Сайдинг відноситься до класу навісних вентильованих фасадних систем. Це технологія обшивки фасаду будівлі.
Зробити завершенням вигляд верхньої частини будь якого будинку допоможуть софіти – спеціальні ПВХ панелі, які застосовуються для обшивки нижніх горизонтальних поверхонь покрівлі.
• Фасадна панель.
Фасадні панелі – інновація на ринку оздоблювальних матеріалів. Міцний, красивий, довговічний, цей матеріал перетворить ваш будинок, зробить його архітектурний вигляд оригінальним і вражаючим.
• Композитна черепиця.
Композитна черепиця є інноваційним матеріалом, який поєднував в собі практичність, якість і елегантний зовнішній вигляд. Дана покрівля розроблена з урахуванням попиту на сучасні покрівельні матеріали.
• Бітумна черепиця.
М’яка покрівля також відома як бітумна або гнучка черепиця – застосовується для покриття дахів, одним з головних переваг якого є гнучкістю. Професійна бітумна продукція характеризується своєю унікальністю, зокрема унікальною системою самонаклеювання,

• Металочерепиця.
Представляє собою профільований сталевий лист, який оцинкований з двох сторін і покритий шарами лаку, що забезпечує його довговічність.
• Дахові вікна.
Вікна можуть бути деревяні та пластикові, а також відрізнятися за типом конструкції і способом відкривання : відхильно-обертальні, карнизні, вікна-люки та дахові вилази.

• Сходи на горище.
Для того щоб потрапити на горище або мансарду використовують драбини або стаціонарні сходи. Вони можуть бути виготовлені з дерева, металу. Можуть мати стандартне утеплення або без утеплення.


Також ми пропонуємо:
• водостічні системи: Struga, Nicoll, Docke, Profil, Fitt.
• мембрани та гідроізоляційні плівки: Strotex, Marma, Juta, Corotop, Wabis.
мінеральна вата: Rockwool, Технониколь, Профітеп, Knauf.
системи вентиляції: Polivent, Wirplast,, Polivent.
бітумні клеї та мастіки: Izofast
газоблок
екструдований пінопласт.      

Ключові слова: металочерепиця, покрівельні матеріали, сайдинг, софіт, бітумна черепиця, композитна черепиця, дахові вікна, водостічні системи, мембрани та гідроізоляційні плівки, мінеральна вата, системи вентиляції, бітумні клеї та мастіки, фасадні панелі, сходи на горище
Спеціалізація: Продаж покрівельних та фасадних матеріалів, сайдингу, мінеральної вати, водостічних систем, мансардних вікон, сходів на горище.

галерея

Задати питання компанії

Для того, щоб залишити питання, Вам необхідно авторизуватись

Відгуки

Нажаль ще ніхто не залишив відгук

інші адреси

м. Івано-Франківськ, Побутова, 6/5