інформація про компанію

ТОВ «Кахелина»™ - виробник пічних кахлів, кахлевих печей, кухоних печей, камінів а також дрібнобетонних виробів. Основна діяльність підприємства включає в себе виробництво пічних кахлів для теплоакумулюючих печей, печей для кухні та камінів. Також підприємство виробляє різноманітні декоративні керамічні вставки, які призначені для вдосконалення зовнішнього вигляду печей та камінів.

Основні види діяльності компанії «Кахелина»™:

  • виробництво шамотних і керамічних кахлів;
  • виробництво і монтаж «під ключ» печей та камінів;
  • виготовлення комплектів кахлів.

Усі ці роботи виконуються на найновішому європейському обладнанні. Крім того, деякі ексклюзивні роботи виконуються нашими спеціалістами в ручну. Розроблена технологія дозволяє виготовляти кахлі різноманітної кольорової гами і текстури як за стандартними наборами так і під замовлення.

Відмінна особливість нашої фірми – наявність на складах великого асортименту кахлів, тому ця інтернет-сторінка і покликана розповісти Вам про це все.

Наше кредо – стильні вироби. Для Вас Стиль – це енергетика, враження, домашнє тепло та затишок. Для нас Стиль – це цікава мистецька робота, це високе світосприйняття, кропітке вивчення технологій, форм, колористики, пошук матеріалів та втілення усього цього в наших виробах.

Нам цікаві найрізноманітніші стилі: культурні (класицизм, барокко, модерн, хайтек…) і географічні (Україна, Іспания, Голандія, Португалія, Англія, Германія, Франція, Марокко, Туніс, Турція, Китай, Індія…), стилі традиційно кахлеві (Гжель, Гуцульский кахель, Дельфт, Німецькі кахлі, Врубелівські кахлі…) та багато інших деокоративно-художніх стилів.

На території нашого підприємства знаходится магазин-виставка. Тут можна наглядно побачити і відчути прекрасну атмосферу керамічних виробів. Якщо Ви не знайдете у нас потрібних Вам кахлів, значить ми ще не втілювали задуми, подібні до Ваших, і значить у Вас є шанс заповнити цей пробіл. Звоніть!

Найбільш вдалі колекції кахлів користуються великим попитом і тому ми виробляємо їх оптом. А це означає швидше і дешевше. Якщо Вас зацікавила наша продукція, звоніть, пишіть і приїжайте.
Раді будемо Вас бачити!

Ключові слова: бетонні вироби, бруківка, виготовлення будівельних матеріалів, вироби з бетону, залізобетонні вироби, залізобетон, бетон, газобетон, тротуарна плитка, продаж бруківки, виготовлення будматеріалів, виробництво будівельних матеріалів, виробництво будматеріалів, клінкерна цегла, облицювальна цегла, купити цеглу, будівельна цегла, керамічна цегла, виготовлення кахель різної текстури, виробництво бруківки, виробництво камінів, виробництво кафелю,  Виробництво керамічних кахель,  Виробництво печей, виробництво шамотних кахель, декоративна цегла, монтаж камінів, монтаж печей, печі під ключ, рвана цегла, цегла рвана, цегла декоративна рвана

Спеціалізація: Виробництво кахелю і бруківки. Бетонні вироби, рвана цегла.

галерея

Задати питання компанії

Для того, щоб залишити питання, Вам необхідно авторизуватись

Відгуки

Нажаль ще ніхто не залишив відгук

інші адреси

Калуський район, м. Калуш, Бандери, 59