інформація про компанію

ЕЛІТНІ МЕБЛІ - кращі меблі Рожнятівщини.

Власне виробництво: можливість заощадити "Елітмеблі" пропонує меблі з натурального дерева.

Меблі з масиву дуба

Дуб є, мабуть, найпоширенішим і бажаним матеріалом для виготовлення меблів. Адже виготовлена саме з цієї породи дерева меблі є ознакою розкоші та благородства. Вона додає елегантності будь-якого інтер’єру. А популярності вона заслужила за рахунок таких достоїнств, як неймовірна міцність, надійність, довговічність і, звичайно, безпека. Крім того, масив дуба володіє немислимими декоративними властивостями, за рахунок чого меблі з масиву дуба стає прикрасою будь-якого приміщення.

ПП «HANSWOOD»

Меблі з натурального масиву зараз дуже популярні. Причини такої популярності лежать на поверхні - навіть необроблені вони не тільки красиві самі по собі, а й здатні створювати в приміщенні неповторну атмосферу, вносити в інтер’єр індивідуальність. Дерево унікальне по своїй структурі і ні один синтетичний матеріал не зможе наповнити такою природньою енергетикою ваш будинок. . Завдяки м’якому натуралістичному кольору на них завжди приємно дивитися, при цьому кожен раз відчуваючи нову картину природи. А при дотику до дерева відчуваєш особливу, живу теплоту. Недарма ж дереву приписують сильну, виключно позитивну біоенергетику. Можна багато чути про неповторні достоїнства дерева, але на власні очі переконатися і зрозуміти їх можна лише при безпосередньому контакті з виробами з дерева.

Широкий асортимент меблів: великі можливості Пропонуємо до вашої уваги меблі які легко вписуються у будь-який інтер’єр і несуть в дім тепло та позитивну енергію природи. Великий вибір спальних наборів, які виготовляються з масиву дуба, дитячі стінки - екологічно чисті та надійні, кухонні набори, столи і стільчики з натурального дерева. В дім такі меблі приносять тільки затишок і неповторну атмосферу. Ви оціните надійність, високу якість, оригінальність та естетичність нашої продукції. Тут ви зможете наочно оцінити нашу роботу, і зрозуміти що наші меблі є насправді такими як ми їх і описуємо. Ми пропонуємо якісну продукцію за низькими цінами. Наші покупці - продавці меблів мають можливість пропонувати клієнтам ефектну якісну продукцію за привабливими цінами. Покупці ж - фізичні особи можуть значно заощадити на покупці меблів - придбати окремо кожен виріб, фасади .

Меблі в такому випадку можуть стати дешевше, Ми відкриваємо для Вас нові горизонти в організації простору. Творіть разом з нами і перетворюйте інтер’єр у відповідності з Вашими бажаннями. Тоді Ваші меблі будуть справді неповторні.

 

Ключові слова: елітні меблі з дуба, спальні з дуба, спальні з масиву дуба, дубові меблі, меблі дубові, меблі з масиву дуба, меблі в спальню, меблі для спалень, меблі для спальні, спальні меблі, спальні ліжка, дитяча кімната, дитячі кімнати з дуба,  вітальна кімната, вітальні кімнати з дуба,  прихожі з натурального масиву дуба, прихожі з дуба, прихожі з масиву дуба, кухня,  кухні з масиву дуба, кухня з масиву дуба, кіхні з натурального масиву дуба, кухня з натурального масиву дуба, кухня з дуба, художня різьба, каміни, каміни з масиву дуба, камін з масиву дуба, камін з натурального масиву дуба, каміни з натурального масиву дуба, каміни з дуба, камін з дуба, слоли з масиву дуба, столи з натурального масиву дуба, столи дубові, стіл з масиву дуба, стіл з натурального масиву дуба, стіл дубовий, стільці масиву дуба, стільці з дуба,  двері з масиву дуба, двері з натурального масиву дуба, двері дубові, сходи з масиву дуба, сходи з натурального масиву дуба, сходи дубові, ванна, меблі у ванну кімнату з масиву дуба, меблі у ванну, елітні меблі з масиву дуба, елітні меблі з натурального масиву дуба

Спеціалізація: Спальні. Вітальні. Кухні. Дитячі. Прихожі. Стіл+стілець.

галерея

Задати питання компанії

Для того, щоб залишити питання, Вам необхідно авторизуватись

Відгуки

Нажаль ще ніхто не залишив відгук

інші адреси

Рожнятівський район, смт. Рожнятів, Січових Стрільців, 6