інформація про компанію

 

Шановні клієнти!

Вас вітає "Ательє- студія  Ірини Галушко" та надає Вам унікальну можливість проявити себе , знайти свій індивідуальний і неповторний стиль.

Одягнути унікально і зі смаком, відчути клієнта , його стиль , красу і енергетику – це найголовніші завдання нашої команди.

Красива та комфортна одежа допомагає досягти успіху та надає своєму власникові чудовий настрій. Ми створюємо як сучасний повсякденний одяг, так і креативні сценічні костюми.

В нас Ви можете замовити пошиття речей будь-якої складності з будь-якої тканини . Крім того, ми зможемо реставрувати пошкоджені речі, «вдихнути нове життя» в улюблені, а також зробити підгонку речей по фігурі.

Також  ательє займається пошиттям штор. Наш спеціаліст допоможе Вам вибрати дизайн та якісну тканину і фурнітуру .

Працюємо з Понеділка по Суботу (включно)  з 10:00 до 18:00

Ми будемо дуже раді, якщо ви довірете нам свій образ і гардероб!

 Ключові слова: пошиття Івано-Франківськ плаття пошити Івано-Франківс ьк ремонт одягу Івано-Франківськ штори пошити Івано-франківськ ательє в Івано-Франківську вечірні плаття Випускні плаття весільні плаття сценічні костюми новорічні костюми сучасний одяг содний стиль літо-осінь новинки моди 

Спеціалізація: Пошиття одягу будь-якої складності(індивідуальний пошив на замовлення). Реставрація пошкоджених речей. Робимо також підгонку одягу по фігурі.

галерея

Задати питання компанії

Для того, щоб залишити питання, Вам необхідно авторизуватись

Відгуки

Нажаль ще ніхто не залишив відгук

інші адреси

м. Івано-Франківськ, Старозамкова, 2