Школа лідерів, ГО

Адреса:
 
м. Івано-Франківськ, Гарбарська, 8-й пов. (конференц-хол)

Сайт:
 
Організації

Інформація про компанію

«ШКОЛА ЛІДЕРІВ №10: Набери висоти!», 41-денний тренінг-марафон.

Реєстрація на проект тут: http://bit.ly/2CENM7e

 «Те, що ми намагаємося зробити, може здатися краплею в океані. Але без цієї краплі, океан був би набагато меншим» Грег Мортенсон, Девід Олівер Релін, «Три чашки чаю».

Коли у тебе немає мільйонів, ти не медіа-магнат, ти навіть не пілот літака, але ти бачиш несправедливість, не можеш про неї забути і починаєш міняти і мінятися, - то тобі – у Школу Лідерів!
Запрошуємо всіх бажаючих на 10-й тренінг-марафон Школи лідерів - серію тренінгів, зустрічей з лідерами, ПроАкцій, які допоможуть вам «набрати висоти» і стати творцем змін .

Для участі у проекті «ШКОЛА ЛІДЕРІВ №10" заповніть будь ласка анкету.

Спільне фото учасників презинтації "Школи лідерів №10" 13.03.2018р.

Анонс програми:

 «Школа лідерів 2018» – це 41-денний марафон у трьох програмах: «Зустріч з лідером», «Тренінг лідирування» і «ПроАкція»:

* Програма «Зустріч з лідером» - це 7 лідер – інтерв’ю, які тривають 1 годину з 17 до 18 год, 1 раз в тиждень в середу.

* Програма «Тренінг Лідирування» складається з 7 сесій, які тривають по 2,5 години з 18 до 20:30 год і будуть проходити раз в тиждень в середу.

* Програма «ПроАкція» - це 7 лідерських завдань, які потрібно виконати протягом тижня у міжтренінговий період.

Щоб навчання студентів було безкоштовним, організатори вже знайшли спонсорів. Щодо участі інших категорій – питання поки відкрите. Проект розрахований на учасників віком 18-27 років. Проте, організатори заявляють, що такий вік має бути в душі.

Навчання відбуватиметься щосереди з 14 березня по 25 квітня:

 • з 17.00 до 18.00 – зустрічі з «топовими» людьми міста та області.
 • з 18.00 до 20.30 – тренінги.
За адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Гарбарська, 22/8-й пов. (конференц-хол).

Загальне фото із гостем Ігорем Пустовітом (шоу-меном, ведучим, блогером) у "Школі лідерів №10" 14.03.2018р.

Ось невеличке відео із нашим першим гостем у "Школі лідерів №10".

На networking, зустрічі учасників проекту "Школі лідерів №10", яка відбулась 18.03.2018р. о 18.00, було створено чотири клуби:
 • "Клуб бізнесу та стартапів", 
 • "Клуб медіа, журналістики та продакшн", 
 • "Клуб молодих політиків", 
 • "Клуб Івентів, здоров’я та спорту".  

Перша зустріч, а вже такі результати!!! Що буде дальше?... Побачимо! Слідкуйте за розвитком проекту.

Учасники проекту "Школи лідерів №10" 21.03.2018р. та Тетяна Терсенова-Заводовська (відома франківчанка, директор модельної школи ”Ювента”, тренер двох сезонів проекту ”Від пацанки до панянки” на телеканалі „1+1”, лауреат премії ”Жінка третього тисячоліття” 2006 року, спікер „Школи етикету” та організатор „Франківського подіуму”).

Учасники проекту "Школи лідерів №10" 28.03.2018рта Юрій Филюк (підприємець-ресторатор, керівник компанії «23 ресторани», громадський активіст, співзасновник урбаністичного простору «Тепле місто», який відкрив сучасні заклади, у яких не бракує відвідувачів, ось деякі із них – «Мануфактура», «Делікація», «Говорить Івано-Франківськ», «Fabbrica», громадський ресторан  «Urban Space 100»).

Учасники проекту "Школи лідерів №10" 4.04.2018р. о 17.00 та Тарас Виноградник (забудівник, бізнесмен, неординарний політик), який твердо заявляє: коли ви знаєте що праві-йдіть до кінця, лідер має мати солідарну відповідальність, завжди ділиться не тільки матеріальним, знаннями, вміннями, навиками, досвідом, але й ніколи не нехтує оточенням. Гість зазначає, що лідер – це модератор, це той, хто продукує нові ідеї та втілює їх у життя, це той, хто відчуває, що він потрібний у певний момент і в певний час!

Селфі із учасниками проекту "Школи лідерів №10" 4.04.2018р. після тренінгу публічних виступів на тему: "Тільки три поради для вдалого виступу" від тренера "Богуш Тайм центру", голови профспілки АТ "Прикарпаттяобленерго" - Ольги Тишко.

Як жартує одна з випускниць проекту Антоніна Кашуба: «Чого хоче молодь? Хлопці хочуть знайти найкращу дівчину, а дівчата найкращого хлопця. І одні і інші хочуть заробити «велику купу» грошей, і бажано – завдяки розумній голові, щоб поменше працювати. І якщо це буде досягнуто, то ще хочуть «завоювати світ». І саме Школа лідерів дає навички, як все це зробити. Більшість випускників вже своєї цілі досягли. Поставили нові і також їх досягли… Тому швидше реєструйтеся на «Школу лідерів №10».

Програма "Райський сніданок".

За словами головного тренера «Школи лідерів» Радислава Петріва: «Зараз ми живемо в світі, який швидко змінюється. І в цьому світі, щоб бути лідером, не обов’язково мати харизму, енергію і вміти вести за собою людей, а можна просто «закидати» в суспільство нові ідеї, встановлювати тренди (тенденції), диктувати моду… Яскравим представником у світовому маштабі є Ілон Маск, який зробив патент на електромобілі доступним усім, таким чином кинув виклик «нафтовим магнатам» і дав поштовх розвитку екологічного транспорту. На місцевому рівні лідерами «нового формату» є, наприклад, блогери, які несуть певну ідею в світ, підприємці, які відкривають кав’ярні з «родзинкою», місцеві інтелектуали, які проектують «громадські простори» комфортні для людей та ін. 

Успішні випускники Школи лідерів 1996-2017 років!

Проте, як повідомляє організатор проекту Володимир Олійник: «Вміння встановлювати тренди – фішка цьогорічної Школи лідерів. Проте, курс тренінгів, в першу чергу спрямований на вміння бути успішним, лідирувати, перемагати. Тому тематика навчань набагато ширша:

 1. Твоя місія; бачення майбутнього; особиста стратегія та план.
 2. Творчість та інноваційність; критичне мислення і вміння вирішувати проблеми.
 3. Гнучкість та спритність лідера в швидкозмінному світі.
 4. Мистецтво публічних виступів; вплив на людей; робота в команді та залучення в команду.
 5. Імідж і репутація; зв’язки з громадськістю.
 6. Інформаційна грамотність; медіа грамотність.
 7. Тайм менеджмент; здоров’я та зовнішній вигляд.
14 березня в Івано-Франківську стартує перше заняття нового сезону «Школу лідерів №10».

Галерея

Відгуки

Залишити відгук

Код

Зв'язок з компанією

Код

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.