Тетра ЛТД

Адреса:
 
м. Івано-Франківськ, Ш. Руставелі, 1(Лісокомбінат, вїзд з вул. Товарної).


Інформація про компанію

 


Ключові слова: Тетра ЛТД Івано-Франківськ, будматеріали, будівельні матеріали, ондулін, штукатурки, штукатурка, грунтівки, грунтовки, грунтівка, грунтовка, клеї Ceresit, клей Ceresit, фарби, фарба, мінеральна вата, пінопласт, підвісні стелі, гіпсокартон, комплектуючі, утеплення будинків, все для утеплення будинків, компютерний підбір фарб, компютерний підбір кольору фарби, компютерний підбір фарби, компютерний підбір кольору штукатурок, компютерний підбір штукатурок,  компютерний підбір штукатурки, підбір штукатурки 

Гуртівня будівельних матеріалів: ВЕЛИКИЙ ВИБІР БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ, ВСЕ ДЛЯ УТЕПЛЕННЯ БУДИНКІВ, КАМП’ЮТЕРНИЙ ПІДБІР КОЛЬОРУ ФАРБ ТА ШТУКАТУРОК.

Галерея

Відгуки

Залишити відгук

Код

Зв'язок з компанією

Код

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.