tel.if.ua, телефонно-інформаційна довідка

Адреса:
 
м. Івано-Франківськ, Незалежності, 67E-mail:
  721172@i.ua
Інформаційні послуги, Реклама

Інформація про компанію

Інформація про нас: 

tel.if.ua - це інформаційна платформа довідкового характеру, заснована у 2011році, де зібрана інформація про всі підприємства та будь-яку фірму Івано-Франківської області. Користувачі можуть знайти потрібну організацію, отримати безкоштовну консультацію по телефону, надіслати електронний запит на e-mail: 721172@i.ua, додати своє підприємство через відповідну форму на сайті, для зручності користування ми розробили мобільну версію, у планах створення "гарячої телефонної лінії" (Call-центра). 

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка (сайт: www.tel.if.ua) є спеціалізована телефонна бізнес-довідка в реєстрі якої знаходиться більше 12000 підприємств, установ та організацій Івано-Франківської області, являється каталогом товарів, послуг закладів, має зручну структуру сайту, де можна переглянути місцезнаходження та розташування на карті будь-якого підприємства є тематичний рубрикатор, який поділений по розділах в алфавітному порядку, швидкий «алфавітний ліфт», також є можливість територіального поділу по районах та містах області, має ефективну пошукову систему з єдиним вікном (пошук відбувається по товарах, послугах та назвах організацій).

 Ми проводимо круглорічний моніторинг реєстру даних, де відбувається постійне оновлення інформації та пропонуємо користуватись нашим інформаційним джерелом при потребі та будемо раді, якщо зможемо допомогти Вам у пошуку потрібної інформації.

Ключові слова: Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка, tel.if.ua телефонно-інформаційна довідка, каталог товарів та послуг закладів Івано-Франківської області, телефонна довідка Івано-Франківська та Івано-Франківської області, бізнес-довідка Івано-Франківська та Івано-Франківської області, тел іф  юа, тел.іф.юа, тел іф уа, тел.іф.уа, реєстр підприємств Івано-Франківська та Івано-Франківської області, телефони підприємств Івано-Франківська та Івано-Франківської області, адреси підприємств Івано-Франківська та Івано-Франківської області, карта розміщення підприємств Івано-Франківська та Івано-Франківської області.

Каталог товарів та послуг закладів Івано-Франківської області

Вставити Google Maps
Visit our site

Відгуки

Дзвонив до них на телефонну довідку бо неміг знайти телефон однієї фірми, сказали мені номер телефону та навіть фактичну адресу цієї організації, бо виявляється вона уже за другою адресою. Дуже вдячний за допомогу.
14.12.17
Андрій

Залишити відгук

Код

Зв'язок з компанією

Код

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.