Кузня у Петровича (ТОВ "Тен ЛТД")

Адреса:
 
м. Івано-Франківськ, Макухи, 41АE-mail:
  ten.ltd@gmail.com
Ворота, огорожі, Ковані вироби, Майстерні, Сходи

Інформація про компанію

Товариство з обмеженою відповідальністю "ТЕН ЛТД" засноване 1 серпня 1996р.

 ХУДОЖНЯ КОВКА ВІД БОГДАНА БАБІЯ В «КУЗНІ У ПЕТРОВИЧА»

Основні напрямки діяльності:

обробка і виготовлення виробів з металів на основі використання слідуючих принципів і технологій: розробка проектів по індивідуальних замовленнях з використання автоматизованих програм проектування

гаряча обробка (ковка і формування профілів);

зварювання металоконструкцій різного призначення в тому числі і високої складності;

захист металовиробів сучасними лакофарбовими матеріалами з використання фарбопультів.

грибки для камінів.

 

Проектування

Виготовлення

Монтаж


АВТОРСЬКІ КОВАНІ ВИРОБИ ВІД БОГДАНА БАБІЯ В «КУЗНІ У ПЕТРОВИЧА»

Ключові слова: Кузні   Виготовлення металоконструкцій   Сходи   Ковка   Кузні   Кузня   Ковані вироби   Металоконструкція   Виготовлення металоконструкцій   Виробництво металоконструкцій   Металеві конструкції   Сходи   Перила   Сходи на замовлення   Віконні решітки Виготовленню металічних сходів  Виготовлення металоконструкцій  Ворота  Грибок для коминків  Дашки  Зварювання металоконструкцій  Зварювання металоконструкцій високого рівня складності  Ковані віконні решітки  Ковані ворота  Ковані ворота за ескізом  Ковані дашки  Ковані лавки  Ковані металоконструкції  Ковані підвіконники  Ковані паркани  Ковані сходи  Кована гойдалка  Кований паркан  Кований паркан за ескізом  Ковка  Ковка  Кузня  Металічні сходи  Металічні сходи  Металоконструкції Монтаж  Огорожі  Павільйони  Паркани  Решітки  Сходи  Художня ковка
Ковані вироби(проектування, виготовлення, монтаж): ворота, фіртка, паркани, городження балконні, огородження на дах, грибки на димохід, сходи, металевий каркас + дерев’яна частина, перила гойдалки, лавочки, віконні підвазонки, спеціальні металоконструкції, ліжка ковані.

Галерея


Вставити Google Maps
Visit our site

Відгуки

Рекомендуємо.Бездоганна якість та професійний підхід!
18.06.13
AVM group

Залишити відгук

Код

Зв'язок з компанією

Код

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.