Софія, готельно-відпочинковий комплекс

Адреса:
 
м. Долина, Долинський район, Обліски, 70


E-mail:
  sofia-hotel@ukr.net

Інформація про компанію

Готельно-відпочинковий комплекс «Софія» збудований в 2007 році.

Розташований на окраїні міста Долина, в самому передгір’ї Карпат, при дорозі на Закарпаття. Із вікон готелю відкриваються мальовничі краєвиди капатських гір. Тут Ви знайдете гостинність та теплоту власного будинку, поєднання розкошi та бездоганного обслуговування. Рівень обслуговування та зручності готелю зроблять Ваш відпочинок приємним та незабутнім.

Комплекс складається з готелю «Софія» та ресторану «Софія».

"Софія" - ресторан вишуканості та елегантності. Основний зал  розрахований на 70 осіб, також є зал "зимовий сад" і банкетний зал на 20 місць.

Інтер’єр оформлений в стилі Артнуво і підкреслений декораціями сучасного мистецтва. В меню страви української та європейської кухні. У VIP-кімнаті можна усамітнитися і спробувати екзотичний кальян.

Українська та європейська кухня. Ресторан-банкетний зал на 150 осіб. Конференц-зал. Готельні номери. Кальян. Автостоянка

Відгуки

Залишити відгук

Код

Зв'язок з компанією

Код

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.