СВ.КОМ

Адреса:
 
м. Івано-Франківськ, Залізнична, 15Ам. Львів, Зелена, 131E-mail:
  ifsvcom@gmail.com

Інформація про компанію

- КЕМА (Словенія), www.kema.ua

клеї для плиток та каменю;

системи утеплення фасадів, ГАРАНТІЯ 10 років;

гідроїзоляція приміщень, резервуарів для води, басейнів;

реставраційні матеріали;

добавки до бетонів;

промислові та епоксидні підлоги;

тощо…

- Фарби КАБЕ (Швейцарія), www.farbykabe.com.ua

внутрішні акрилові, латексні, мінеральні ( дихаючі) фарби;

фасадні акрилові, силіконові, полісилікатні фарби;

декоративні акрилові, силіконові, полісилікатні штукатурки;

тощо...

- Мастер (Україна, Житомир)

клеї для плиток та каменю;

системи утеплення фасадів;

кладочні суміші, шпатлівки;

суміші для влаштування підлог;

фарби, будівельна хімія;

тощо…

- Композитна арматура, www.stekloarmatura.com.ua

 

Склопластикова арматура АКС

Металева арматура  класу А 400С

4 АКС

6 А 400С

6 АКС

8 А 400С

7 АКС

10 А 400С

8 АКС

12 А 400С

10 АКС

14 А 400С

12 АКС

16 А 400С

14 АКС

18 А 400С

16 АКС

20 А 400С

- Гіпсокартонні системи, шпатлівки, інструмент

Ключові слова: Свком, Св ком, утеплення фасаду, будівельні матеріали, ремонтні роботи, будматеріали, магазин будівельних матеріалів, продаж будівельних матеріалів, гуртовий продаж будівельних матеріалів, будремонт, ремонтники, ремонтна бригада, утеплення пінопластом, утеплення будинку, утеплення особняків, утеплення квартир, утеплення промислових обєктів, утеплення промислових об’єктів, будівельні матеріали Каве, будівельні матеріали Кета, клеї, матеріали для будівництва, будматеріали для будівництва, проведення ремонтних робіт, сухі будівельні суміші, продаж сухих будівельних сумішей, утеплити фасад, продаж фарби,  продаж штукатурки, продаж шпаклівки, продаж гіпсокартону

Гуртово-роздрібна торгівля будматеріалами. Фасадні системи, утеплення фасадів. Будівництво. Ремонт. Фарби. Оздоблювальні матеріали.

Галерея


Вставити Google Maps
Visit our site

Відгуки

Залишити відгук

Код

Зв'язок з компанією

Код

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.