Насосенергопром, ПВП

Адреса:
 
м. Івано-Франківськ, Коновальця, 227А, корп. 2
E-mail:
  admin@nep.ua

Інформація про компанію

Компанія «Насосенергопром» з 1994 р. успішно та професійно займається реалізацією насосного обладнання, електродвигунів, запірно-регулюючої та запобіжної трубопровідної арматури. В умовах жорсткої конкуренції 20-річний досвід роботи на ринку, професіоналізм, наполегливість і висока кваліфікація наших фахівців, дозволяють нам співпрацювати з більш ніж 3500 надійними і добросовісними партнерами.

Всі зусилля співробітників спрямовані на підтримку заслуженого авторитету компанії серед постійних та потенційних клієнтів та отримання високої оцінки своєї діяльності. В умовах постійного зростання цін на енергоносії - актуальна проблема вибору сучасного, надійного в експлуатації енергозберігаючого обладнання. Досвідчені фахівці компанії завжди допоможуть підібрати обладнання, враховуючи всі побажання замовника, а також індивідуальні особливості кожного об’єкта.

Ми зацікавлені в співробітництві як з роздрібними покупцями, так і з гігантами промислової індустрії. Тому індивідуально підходимо до кожного клієнта і пропонуємо гнучку систему знижок.

Основними напрямками діяльності компанії «Насосенергопром» є:

-         продаж промислового та побутового насосного обладнання вітчизняних і відомих закордонних виробників – Pentax, Wilo, Grundfos, ГМС – насосы, Saer, Lowara, Pedrollo, Calpeda та інших.

-         продаж запірної трубопровідної арматури – засувки чавунні та стальні, затвори, клапани, крани кульові латунні, чавунні і стальні, вентилі, фланці, відводи, переходи.

-         продаж запобіжної та регулюючої арматури – запобіжні клапани, регулятори тиску, потоку, лічильники води.

-         продаж електродвигунів загальнопромислового та вибухозахищеного виконання.

-         продаж вентиляторі, компресорів тиском до 350 бар, пристроїв захисту та керування роботою електроустановок, кабельно-провідникової продукції.

НАСОСИ, ВЕНТИЛЯТОРИ, КОМПРЕСОРИ

Промислове обладнання: насоси, електродвигуни, запірна арматура, компресори, вентилятори.

Галерея


Вставити Google Maps
Visit our site

Відгуки

Залишити відгук

Код

Зв'язок з компанією

Код

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.