Євротерм

Адреса:
 
м. Івано-Франківськ, Галицька, 32/3(офіс)м. Івано-Франківськ, Торгова, 3(авторизована сервісна служба


Сайт:
 
Водопостачання, Каналізація, Котли, Опалення

Інформація про компанію

  Авторизована сервісна служба "Євротерм": вул. Торгова, 3, тел.: 77-77-16, (050) 373-40-71 

Діяльність ведемо із 1997 року. За час роботи на ринку опалювальної техніки у нас сформувалася злагоджена високопрофесійна команда, яка акумулювала двадцятирічний досвід роботи в галузі. Ми виконуємо теплотехнічні та гідравлічні розрахунки систем опалення, здійснюємо монтажні та пуско-налагоджувальні роботи а також гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. Наші спеціалісти регулярно проходять навчання та курси підвищення кваліфікації в Україні та за кордоном. Зокрема ми активно співпрацюємо з фірмами VAILLANT, SAUNIER DUVAL, PROTHERM, TERMET. При магазині «Євротерм» працює сервісний центр оснащений сучасним обладнанням для тестування, ремонту та обслуговування опалювальної техніки. Проблеми, які виникають у наших клієнтів – це наші проблеми. Ми супроводжуємо сервісом техніку придбану в нашому магазині весь термін її експлуатації. 

Запрошуємо до співпраці з нами!!! 

Ключові слова: євротерм, євро терм, євро комфорт, єврокомфорт, індивідуальне опалення, аксесуари, бойлери, водонагрівачі, глибинні насоси, датчик, запірна арматура, котли, монтаж систем водопостачання, монтаж систем водопостачання, монтаж систем опалення, насоси, насоси водопостачання, насоси опалення, опалювальне обладнання, підбір обладнання, підбір опалювального обладнання, послуги сервісу, проточні водонагрівачі, радіатори, регулятори, регулятори власного виробництва, ремон котлів, ремонт бойлерів, ремонт газових котлів, ремонт колонок, ремонт насосів, ремонт систем водопостачання, ремонт систем водопостачання, сервісне відновлення, сонячні системи, теплові насоси, насосна техніка, ремонт техніки, водозапірна арматура, продаж і монтаж систем опалення, системи водопостачання та каналізації.

Монтаж автономного опалення, водопостачання, каналізації, виконання всього спектру робіт, включаючи проектування, продаж, монтаж, гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Галерея

Відгуки

Залишити відгук

Код

Зв'язок з компанією

Код

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.