Сантехкомплект

Адреса:
 
м. Івано-Франківськ, Набережна, (Джерельна, 74)


E-mail:
  tehcom9@gmail.com

Інформація про компанію

Продаж та монтаж
систем автономного опалення, водопостачання та каналізації
  • Газові котли
  • Твердопаливні котли
  • Насосні станції
  • Насоси для систем опалення
  • Радіатори
  • Запірна арматура Fado, Giacomini
  • Комплектуючі для систем опалення (фітіні та труба)
  • Сантехніка (душові кабіни, душові бокси, ванни, унітази, умивальники, змішувачі, шланги для води та газу)

Офіційний представник

ТМ Fado, KAN-therm, Gorenje, Klima hitze.

Ключові слова: сантех комплект, сан тех комплект, сан техкомплект, монтаж сантехніки, продаж сантехніки, продаж і монтаж систем опалення, системи водопостачання та каналізації, системи каналізації, встановлення сантехніки, сантехнічні роботи, сантехнік, продаж сантехніки, магазин сантехники, купити сантехніку, сантехніка, опалювальна техніка, котли, продаж систем опалення, продаж опалювальної техніки, монтаж опалювальної техніки, монтаж систем опалення, монтаж систем водопостачання, монтаж систем водовідведення, монтаж систем каналізації, каналізація, автоматика для котлів, аксесуари для ванної, бойлер, ванни, водонагрівачі, газові колонки, газові котли, гарантія, датчики температури, димоходи, доставка товару, душові кабіни, електричні котли, електричний конвектор, змішувачі, зовнішні датчики температури. конвектор, крани, лічильники для води, мідні труби, мегапласт, металопласт, насоси, побутова техніка, подовжувач, поліпропілен, поліпропіленові труби, радіатори, радіатори корадо, раковини, рушникосушки, системи водовідведення, системи водопостачання, магазин-склад сантехлюкс-м, сантехлюксм, сантех люксм,сантех люкс м, сан техлюксм, сан тех люкс м, сан техлюкс м, насосна техніка, водозапірна арматура, продаж системи водопостачання та каналізації, твердопаливні котли, насосне обладнання, запірна арматура, змішувачі, котел твердого палива, аксесуари для ванної, аксесуари для ванної кімнати, вакуумні колектори, вакуумные коллектора, водонагреватели, водоочистка, гігрометри, встановлення системи опалення, встановлення опалення, водяні насоси, водопідготовка

Продаж та монтаж систем автономного опалення, водопостачання та каналізації.

Галерея

Відгуки

Замовляв встановлення радіаторів опалення ,рушникосушки . Після запуску системи опалення виявилось неякісні з"єднання, через що відбувається протікання води . Недоліки не виправляють, Керівник не відповідальний. Не раджу звертатись до цієї фірми.
04.11.17
Володимир
Поламався котел, прошу перезвонити на мій моб.тел.: 0966326451. Дякую. Запит надіслано 20.11.2017р. о 21:59
21.11.17
Володимир

Залишити відгук

Код

Зв'язок з компанією

Код

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.