Квітка-рум (Кvіtkа-room)

Адреса:
 
м. Івано-Франківськ, Франка, 25А, 1пов.


Декор, Курси, Організація свят, Студії, Штори

Відгуки

Хочу розповісти вам про свій досвід співпраці з цією сумнівною студією. Дякувати Богу, від їхніх послуг я в результаті відмовилась, і, як виявилось, правильно зробила. Почалося все з того, що я замовида в них комплексне оформлення весілля вартістю більше 10 тис. грн і букет на заручини. Я скинула Марині фотографію букета, який хотіла собі на заручини, і Марина гордо мені сказала: "Так, зробимо такий, вартість буде 350 грн". В результаті мені віддали букет інший, дуже опосередковано схожий на той, який я хотіла. Всі оцінили його вартість на 150 грн. Я про це написала Марині, пояснюючи, що мені важлива кожна деталь мого свята, що я ж неспроста скидала якісь фото, що я хочу, аби моє весілля було організоване на мій смак, а не на їхній. На що Марина відповіла, що, мовляв, ніхто точної копії букету вам не зробить, що чим мені не подобається зроблений нею букет, що вона своєю роботою задоволена.... Я хотіла тільки почути вибачення, що так вийшло, і запевнення, що на майбутнє всі мої побажання як клієнта, який платить їм гроші, будуть враховані. Але ні, Марина не вважала за потрібне це зробити. Це по-перше. По-друге, вже пізніше я зрозуміла, що вона мене нагло обманювала. Наприклад, вартість фотобутофорії - імен - вона не вираховувала, виходячи з того, що одна літера коштує 20-25 грн. Вона вартість мого імені оцінила в 200 грн, хоч насправді чотири літери коштують максимум 100 грн. Коли я сказала, що мені це задорого, Марина каже: "О, давайте порахуємо, то буде не 200 грн, а 100 грн, я чомусь подумала, що більше"))) Не рахувала, назвала ціну з потолка, а тоді, коли зрозуміла, що мені так не підходить, почала рахувати))) Вартість фотозони, яка є в наявності, її просто треба було завезти в ресторан, - 2000 грн. Вибачте, але це абсурд. Це не ринкова ціна. Марина просто називає ціни, виходячи з того, що ви можете собі дозволити. Якщо б я приїхала на Лексусі, то вартість цієї фотозони була б уже 5000 грн) Ну і по-третє, коли я адекватно пояснила, чому відмовляюсь від їхніх послуг, мені не повернули завдатку. І жіночка літнього віку, яка працює в цій же студії, мене мало не виштовхувала з їхнього офісу. Очевидно, тому, що там сиділи чергові клієнти, яких треба було розвести на бабло))) Тому я нікому не раджу звертатись до послуг цієї сумнівної контори. Не дозволяйте себе обманювати.
09.09.15
Леся
Квітка room це те місце де тебе завжди зустрінуть відкрито і з посмішкою, тут працюють люди які вміють співчувати, радіти і часто виходять за межі свого комфорту щоб зробити нам СВЯТО!!!!!! Живучи в шаленому ритмі , з недосипанням, вони ще десь беруть сили щоб зробити кожну подію неповторною. Це колосальна праця Марин та всієї команди які в першу чергу себе відчувають сімєю, і тільки там де є мир в команді та взаєморозуміння, тільки таким можна довіритись, що власне ми з моїм чоловіком і зробили. Команда для нас орзанізувала незабутнє свято, починаючи зі шлюбу в церкві, закінчуючи нічними фотозйомками. Величезне ДЯКУЮ за те тепло що ви вклали , за те добро що ви несете людям. Нехай Господь вас рясно благословить!!!!!!!!!!!!!!!!!
29.06.17
Надія

Залишити відгук

Код

Зв'язок з компанією

Код

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.