Відгуки

Доброго дня, перед від'їздом просив призупинити послуги, мені відмивили, мотивуючи боргом за 1 місяць і тепер, по приїзді заборгува за послуги 325грн, 100грн оплатив, зв'язку з вами не маю, в Коломиї ваш директор в відпустці, врегулювати ситуацію нема з ким, як бути!?, тел. вже не працює, борг росте!!!, потрібно якось це зупинити!!!, борг якось розкласти і я сплачу... важка фінансова ситуація!
20.07.15
Сергій Степанович Різничук
Обурена! Зателефонувавши на номер 0800506508 перше запитання, яке я почула, яку мову я вибираю!!! Чому я маю вибирати рідну мову, потім знову вибирати варіанти, а потім почути, що вільних операторів нема, отже телефонуйте ще. Дякую за сервіс!!!
19.10.16
Галина Ілемська
11.12.2017року зробила заявку на ремонт тел. 0342554373 і до сих пір не можу дочекатись майстра!!! За телефон сплачую вчасно. Я обурена таким відношенням до абонентів!!! Відгук написано 4 лютого 2018 року о 19:07
05.02.18
Оксана

Залишити відгук

Код

Зв'язок з компанією

Код

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.