Черемош

Адреса:
 
м. Івано-Франківськ, Коновальця, 260А (р-н аеропорта)Інформація про компанію

Готельно-ресторанний комплекс "ЧЕРЕМОШ"

Гостинно запрошує гостів та мешканців міста Івано-Франківськ до нас.

Готель:

  • 2 одномісні номери
  • 7 двомісних номерів
  • 1 напівлюкс
 На першому поверсі кафе–ресторану "Черемош" знаходяться 3 зали, які можна замовити для святкування весіль, днів народжень, корпоративів та вечірок:
  • бенкетний зал на 35 чол.
  • весільний зал на 240 чол.
  • барний зал на 40 чол.
Ключові слова: жива музика, банкетний зал, басейни, готелі, кафе, бари, кафетерії, сауни, басейн, відвідати басейн, готель, готельні послуги, забронювати номер в готелі, проживання в готелі, кафе, бар, кафетерійний відділ, кафетерій, сауна, лазня, баня. парна, фінська сауна, бізнес ланчі, бар, басейн, басейн з підігрівом, весільний зал, весільний зал на 220 осіб, вечірки, готель, готель на 12 номерів, громадське харчування, жива музика, зал для проведення банкетів, замовлення залу під весілля, кімната віпочинку, напої, нова сауна, номер від 170 грн, обіди, перукарня черемош, сауна на дровах, українська кухня 

Готельно-ресторанний комплекс. Нова сауна на дровах. Басейн з підігрівом. Кімнати відпочинку. Закрита стоянка. Святкування урочистостей, весіль, бенкетів. Українські національні страви, смачні обіди, десерти, бізнес-ланчі, кава.

Галерея


Вставити Google Maps
Visit our site

Відгуки

Залишити відгук

Код

Зв'язок з компанією

Код

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.