Тост

Адреса:
 
м. Івано-Франківськ, Мазепи, 173Сайт:
 
Кафе, Ресторани

Інформація про компанію

Щоб Ваші святкування залишили незабутні спогади про себе, гостинно запрошуємо до сучасного затишного ресторану «ТОСТ» за адресою: вул.І.Мазепи, 173 (район торгового центру «Сільпо»).

Замовлення в «ТОСТі» здійснюють за індивідуальними побажаннями клієнтів. Приємні враження від організації весілля, романтичної вечірки, ювілею чи ділової зустрічі залишаться у Вас надовго. Приємно здивує стравами української та європейської кухні шеф-кухар ресторану.

Буде Вам в «ТОСТі» і затишно, і смачно, і комфортно! А святкового настрою додадуть ще й професійні «Тостівські музики».

ТОСТ можна не тільки проголосити за святковим столом, але й відвідати.

Велика бенкетна зала. Святкування весіль. Фуршетні столи. Смачна кухня. "Тостівські музики".

Галерея

Відгуки

Святкував весілля там. Дуже гарно вийшло. Комфорт там дійсно хороший і затишно. Відчувалось свято
08.08.12
Роман
Прекрасний ресторан. Адміністрація і персонал - професіонали і просто чудові люди. Особлива подяка Наталі Григорівній
09.04.14
богдан

Залишити відгук

Код

Зв'язок з компанією

Код

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.