Гармонія

Адреса:
 
м. Івано-Франківськ, Петлюри, 8Бари, Кафе, Ресторани

Інформація про компанію

Весілля в "Гармонії" — життя  в гармонії.

Вас запрошує відпочинково-розважальний комплекс "Гармонія".

До Ваших послуг:

  • ресторан, 
  • бар,
  • конференц зал,
  • літня площадка.

 Ресторан "Гармонія" має 5 залів, оформлених в різних стилях, та всіх їх об’єднує вишуканість і комфорт.

У нас можна провести корпоративні вечірки, фуршети, а також бенкети та весілля до 200 персон.

Ключові слова: ресторан гармонія, жива музика, ресторани, ресторан, банкетний зал, замовити банкетний зал, бенкетний зал, замовити бенкетний зал, банкетна зала, замовити банкетну залу, гарячі страви, громадське харчування, десерти, жива музика по замовленню, конференцзал, алкогольні напої, проведення бенкетів, проведення весіль, проведення корпоративів, проведення урочистих подій, смачні страви, страви української кухні 

Страви української кухні. Жива музика. Банкетний зал до 180 осіб.

Галерея

Відгуки

Залишити відгук

Код

Зв'язок з компанією

Код

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.