Смерекова хата

Адреса:
 
м. Івано-Франківськ, с. Вовчинець, провулок Підгірний, 23Кафе, Колиби, Ресторани

Інформація про компанію


Кафе на 120-150 чол. 

Кафе-будиночки закритого типу (з опаленням) - 6 шт. з вмісткістю до 12 чол.

Літній майданчик - 8 столиків

Літні альтанки - 7 шт.:

  • дві на 5-6 чол.
  • три на 10-11 чол.
  • дві на 16-18 чол.

Смачна українська кухня: копчені страви власного приготування (підчеревина, шинка, ковбаса, риба), смачний домашній хліб із печі на дровах, смачні фірмові страви, страви з мангалу (шашлик, реберця, стейки, крила, ковбаски-гриль), риба (короп, форель) та широкий асортимент української домашньої кухні.

Організація бенкетів, Днів народження, корпоративів та інших святкувань.

Раді Вас бачити щодня з 12:00 до 24:00

 

Ключові слова: колиби, колиба, алкоголь, банкетні зали, барбекю, відпочинок, відпочинок з друзями, відпочинок за містом, відпочинок на природі, вечірки, вечорниці, високий рівень обслуговування, дитячий майданчик, дні народження, жива музика, закуски, замовлення для святкування подій, кафе, колиба за містом, корпоративи, літні майданчики, мангал, салати, святкування банкетів, святкування подій, святкування ювілеїв, святкування новорічних корпоративів, замовити зал, мачна кухня, страви на вогні, смачна українська кухня, урочисті події, фуршети, шашлики, шинок
Кафе-колиба. Кафе-будиночки закритого типу. Літній майданчик. Літні альтанки. Жива музика щоденно, крім понеділка. Смачна українська кухня. Мангал.

Галерея

Відгуки

Колиба можливо і непогана, проте офіціантів не можливо дочекатись, ще і хамовиті
03.08.15
Настя

Залишити відгук

Код

Зв'язок з компанією

Код

Івано-Франківська обласна телефонно-інформаційна довідка допоможе Вам у пошуку адрес і телефонів фірм, підприємств та організацій Івано-Франківська та області.

Використовуючи зручну форму пошуку на нашому сайті, Ви зможете максимально швидко знайти контактні дані будь-якої фірми, закладу чи установи, яка Вас цікавить. Пошук інформації на нашому ресурсі здійснюється в один клік, що максимально заощаджує час.

Tel.if.ua - це повний каталог-довідник всіх фірм, підприємств, установ, організацій та закладів Івано-Франківська та області, завдяки якому Ви завжди зможете знайти будь-яку корисну для Вас інформацію.

Для кожної фірми на нашому сайті виділена окрема сторінка, відвідавши яку, Ви зможе побачити всі контактні дані організації, починаючи від телефонів і закінчуючи адресою та місцем розташування на карті міста. Також Ви зможете ознайомитися з комерційною пропозицією, дізнатися умови співробітництва, прочитати корисну інформацію про пропоновані товари чи послуги, та ознайомитися з відгуками про фірму, організацію або заклади, які залишили користувачі нашого ресурсу.

Завдяки нашому сайту Ви завжди зможете вибрати для себе ті фірми, які надають найбільш якісні послуги, той заклад який Вам приємно буде відвідати чи ті компанії, та магазини в яких Ви зможете купити товари по найбільш доступним і вигідним цінами.